Продуктивність - найважливіший параметр вибору витяжки. Він показує, скільки повітря здатний пропустити і очистити прилад за одну годину роботи. Вимірюється в куб.м / год.

Продуктивність розраховують за формулою Q = S x H x 12, де Q - це потужність турбіни в куб.м/год, S — площа кухні, H — висота кухні, а 12 — коефіцієнт циклу заміни повітря в кухні.

Наприклад, площа вашої кухні - 15 кв.м, висота стель — 2,7 м. відповідно, необхідна потужність: 15х2,7х12. Підсумок-486 куб.м/год. це не остаточний розрахунок: щоб витяжка була ефективною, потрібно додати до потужності ще 100-150 куб. м/год — на випадок якщо, наприклад, їжа пригорить або ви будете готувати особливо інтенсивно. Також це важливо, щоб не включати витяжку кожен раз на повну потужність: це скорочує термін служби приладу.

Вигідно придбати витяжку на кухню ви можете вже зараз в інтернет-магазині nortberg.com.ua!

Якщо ви плануєте використовувати вугільні фільтри, тобто не робити відведення у вентиляційний отвір, витяжка втратить 25-30% своєї потужності. Це потрібно врахувати при виборі і купити більш потужний прилад. При розрахунку продуктивності потрібно зробити запас в 25-30 %

Якою має бути ширина витяжки?

Ширина повинна відповідати ширині варильної поверхні. Якщо у вас плита стандартної ширини 60 см, витяжку потрібно вибирати цієї ж ширини. Якщо купите більш вузьку, випаровування частково будуть проходить повз зони всмоктування. Виняток - потужні острівні витяжки у вигляді труби шириною не більше 40 см.

Чому витяжка може не працювати відразу після установки?

Нерідко проблеми з витяжкою з'являються практично відразу після установки. Проблема найчастіше не в самій витяжці, а в тому, як її встановили.

Так, перекриття вентиляційного отвору, під'єднання потужної витяжки до повітропроводу через перехідник меншого діаметру, недостатня пропускна здатність вентиляційного каналу можуть призводити до неефективної роботи.