У зоомагазинах продається багато різних кормів для кішок - від економічних до преміальних. Але годувати кішок і кошенят потрібно виключно кормами преміум-класу або холістік. У них високий вміст натурального або дегідрованого м'яса, вітамінів, фруктів, зелені і амінокислот.

Корми преміум-класу бувають збалансованими, для годування здорових кішок, і специфічними - для харчування кішок з різними захворюваннями. Другий корм може підбирати тільки лікар.

Вигідно придбати корм для ваших домашніх тварина ви можете в інтернет-магазині club4paws.com.

Давайте подивимось, на що звернути увагу при виборі преміального корму для кішок і кошенят.

1. Не дивитися на яскраву упаковку

Часто виробники кормів залучають покупця позначками на етикетках і упаковках, наприклад: «натуральний/natural», «суперпреміум/ super premium», «холістік/holistic» або навіть «рекомендовано ветеринарними лікарями». Не варто вірити цим написам - це може бути маркетингова виверт, яка допомагає продавати більше корму.

Перед покупкою потрібно обов'язково вивчити склад корму і зрозуміти, дійсно перед вами натуральний корм преміум-класу або це обман виробника.

2. Вивчити склад

Перелік компонентів, які входять до складу будь-якої продукції, вказується на упаковці в порядку зменшення. У корм можуть додавати натуральне або дегідроване м'ясо, субпродукти або навіть «збірну солянку».

Головним інгредієнтом корму преміум-класу може бути виключно натуральне м'ясо. На упаковці повинен бути вказаний конкретний відсоток, наприклад:» свіже м'ясо індички 48%«,»натуральне м'ясо лосося 25%".

3. Першим інгредієнтом має бути зазначено м'ясо

Замість натурального м'яса в складі кормів може бути вказано дегідрірованное. Так називається висушене і позбавлене від рідини м'ясо. У корм його найчастіше додають в перемеленому вигляді. За якістю і корисними властивостями корми з дегідрованим м'ясом не поступаються кормам з натуральним м'ясом.

У складі кормів можуть бути присутніми субпродукти. Важливо розуміти, які саме додані субпродукти і в якій кількості. На кормі має бути, наприклад, написано: «серце куряче 10%».