Манікюр із використанням гель-лаку – одна з найбільш популярних процедур у салонах краси. Клієнтам подобається, що покриття тримається довгий час, а нігті виглядають доглянутими без щотижневого відвідування салону. Звісно, усе це можливо лише за умови використання якісного лаку.

Знайти продукцію перевірених брендів можна в Інтернеті, на спеціальних сайтах, як https://beautyboss.com.ua/brendy-s-kotorymi-my-rabotaem/lovely. Але як обирати шеллак? Та на які моменти варто звертати увагу першочергово?

гель-лак

Як обирати гель-лак?

Матеріали для роботи нейл-майстра прямо впливають на якість кінцевого результату. Саме тому обраний гель-лак повинен відповідати таким вимогам:

  • оригінальний склад;
  • стійкість та довгий термін експлуатації;
  • оптимальна вартість;
  • якість компонентів в складі;
  • безпека.

Кожен продукт повинен мати власні сертифікати якості. Більшість брендів зі світовим іменем та екологічним виробництвом можуть надати їх на вимогу покупця. Такі документи часто є на сайті виробника, тому з їх пошуком проблем не буває.

Інше питання – оригінальний склад. Деякі інтернет-магазини видають за оригінальний брендовий продукт дешеві підробки, які навіть не наближаються за якістю до справжніх гель-лаків. Тому варто звертати увагу на те, яку репутацію має магазин та яку продукцію він пропонує.

гель-лак

Параметри вибору гель-лаку

Для того, щоб обрати якісний продукт, необхідно знати головні параметри вибору. Головні серед них такі:

  1. Складність зняття. Кожен майстер обирає сам, як він буде знімати покриття – методом спилювання чи за допомогою спеціальної рідини. Для спилювання підходять вироби з більшою щільністю, вони довше тримаються на нігтях без облущування. Проте в деяких випадках легше працювати з менш щільними лаками. Такий варіант необхідний, коли клієнт має тонкі чи пошкоджені нігті. Відповідно, до кожного покриття підбирається конкретні база то фініш.
  2. Склад. Дуже важливо, щоб в складі продукту, який зазначається на упаковці або на сайті виробника, не було таких токсичних речовин, як формальдегід. Варто розуміти, що з покриттям контактує і майстер, і клієнт. Вони можуть вдихати токсичні компоненти. Ці речовини також впливають на здоров’я та цілісність нігтьової пластини. До того ж, низькопробне покриття може стати причиною появи грибків та інших небезпечних організмів.
  3. Стійкість. У цьому випадку більшість обирає дуже стійку продукцію. Проте в арсеналі мають бути варіанти на тиждень, які легко знімаються. Варто усвідомлювати, що чим довше лак тримається без облущування та тріщин, тим міцніше він закріплений на пластині нігтя. У цьому випадку також треба орієнтуватися на те, що у клієнтів можуть бути дуже різні нігті. Хтось від природи має тонку нігтьову пластину, хтось – більш міцну та товсту. Універсального варіанту, на жаль, не існує. Можна коригувати щільність та стійкість за допомогою бази. Та все ж, краще обрати кілька варіантів різної стійкості.
  4. Вартість. Ціна хорошого продукту не може бути неймовірно низькою. Безумовно, існують бренди, котрі пропонують гель-лаки для різної цільової аудиторії. Іноді аналоги дорогих продуктів можуть бути досить непогані, та навіть вони не можуть бути дуже дешевими, адже виробництво будь-якого шеллаку досить дороге. Отож, обирати варто тільки оригінальні продукти з підходящого цінового сегменту.

При виборі гель-лаків варто звертати увагу на всі вказані параметри. Виробники рекомендують обирати базу та фініш одного бренду, щоб досягти максимального результату. В більшості випадків такі поради дійсно слушні, адже особливий склад виробів забезпечує найкращий результат. Проте іноді продукція різних брендів чудово поєднується між собою.