З ортопедичним матрацом ви зможете краще спати. Ці спеціально розроблені матраци особливо рекомендуються людям із проблемами спини. Якщо ви хочете придбати ортопедичний матрац, варто врахувати деякі особливості.

Що таке ортопедичний матрац?

Біль у спині та напруга часто пов’язані з нездоровим лежачим положенням під час сну: хребет недостатньо підтримується і тому не може розслабитися. Крім того, занадто жорсткі або занадто м'які матраци в різних частинах тіла можуть викликати порушення кровообігу та напругу м’язів. Купувати матраці зручно та вигідно можна в інтернет – магазині matroluxe.com. Доступна ціна ортопедичних матраців MatroLuxe – це те що вам потрібно вже зараз. 

Ортопедичні матраци мають структуру, пристосовану до людського організму. Тож ці матраци поділяються на зони різного ступеня твердості, бо тіло має різний фокус. Наприклад:

  • область матраца, де лежить таз, повинна бути більш твердою 
  • область, де плечі відпочивають під час сну, повинна бути більш м’якою.

При нездоровій позі спини хребет згинається збоку або спина порожниста. Наприклад, якщо плече лежить на занадто твердій поверхні, це призводить до порушень кровообігу.

Ступінь стійкості матраца

Виробники бренду високоякісних ортопедичних матраців matroluxe.com пропонує моделі різного ступеня твердості. Ступінь твердості щось говорить про твердість і стійкість матраца. Яка ступінь твердості підходить, залежить від маси тіла та розміру особи. Не існує стандарту на ступінь твердості. Це означає: Виробник пропонуює матраци різного рівня твердості. Як правило, ступені твердості поділяються на чотири рівні:

  • м'який;
  • середній;
  • жорсткий;
  • дуже жорсткий.

Деякі виробники пропонують ще одну ступінь твердості: для надтвердих матраців. При вибраному правильному ступені твердості хребет має прямий хід, коли лежить на боці на матраці. У положенні лежачи не може виникати порожнистий хрест. Якщо ви виберете занадто м'який матрац, ваш хребет буде провисати, коли ви лежите на боці. Це часто призводить до напруги і болю в спині. Якщо ступінь твердості занадто жорстка, хребет згинається набік, а таз і плечі піддаються занадто сильному напруженню. Через таке високе навантаження можливість регенерації хребта та міжхребцевих дисків занадто низька. Результатом цього є часто хронічний біль у спині. В основному, маса тіла, розмір тіла, статура та лежача поведінка відіграють певну роль у виборі потрібного ступеня твердості.