Дивани – це меблі, які сьогодні займають передову позицію в рейтингу популярності,

оскільки вони поєднують в собі практичність і зручність, а тому є оптимальним варіантом для створення затишку вдома і робочої атмосфери в офісі. Причому від розмаїття кольорових гам, дизайну і конфігурації просто розбігаються очі. Це одночасно і дає ширші можливості для вибору, і ускладнює покупку.

Купити кутовий диван недорого можна придбати у багатьох магазинах, проте не завжди можна бути впевненим у їхній якості. Та й ціна іноді суттєво завищена, адже власникам магазинів потрібно заробляти ще й на оренду приміщення. Тому останнім часом все більше людей обирає для покупок меблів інтернет-магазин «Файні меблі», де клієнтам пропонуються високоякісні дивани від найкращих перевірених виробників за приємними цінами.

На що слід звернути увагу при виборі дивана

Зовнішній вигляд не є головним критерієм вибору дивана, хоч він і важливий, оскільки

цей меблевий елемент повинен гармоніювати зі стилістикою приміщення в цілому.

Радимо вам враховувати, окрім дизайну, ще й наступні характеристики:

  • якість фурнітури, надійність каркасу і кріплень;

  • міцність та зносостійкість матеріалів покриття: тканин та шкіри;

  • наповнення та надійність пружинного блока (якщо він є).

Усі дивани, що є на сайті «Файні меблі», обов’язково відповідають перерахованим вище критеріям, інакше вони просто не потрапляють у каталог.

Також вам варто визначитись із механізмом трансформації, адже їх існує кілька: дельфін, єврокнижка, тік-так, акордеон та ін. У великій кількості моделей легко заплутатись, проте компетентні співробітники магазину «Файні меблі» з радістю проконсультують кожного клієнта і допоможуть у виборі дивана відповідно до його вимог і побажань.