У наш час неможливо собі уявити інтер’єр будь-якого приміщення без жалюзі та штор. Окрім основної їх функції – захисті від сонця та сторонніх поглядів, вони також виконують естетичну й візуально-привабливу функції. Покликані створювати затишок та комфорт. Зараз існує великий вибір різних типів жалюзі. Компанія «Jaluzi Service» працює на цьому ринку вже 18 років та пропонує свої послуги у всіх містах України. Зокрема такі види жалюзі в Рівному можна замовити:

  • горизонтальні;

  • вертикальні;

  • рулонні штори або ролети;

  • римські штори;

  • і захисні ролети.

Вся продукція фірми відповідає нормам ДСТУ та розроблюється спеціально під ваші особливості вікон, потреби тощо. На сайті діє онлайн підтримка, консультація та послуги монтажу. Фахівці компанії допомагають в обрані найбільш вдалої моделі, а ви можете обрати бажаний колір більше ніж з тисячі запропонованих вам. Матеріали дуже довговічні, не вигорають на сонці, а європейські механізми прослужать вам від 20 років. Всі моделі обробляються спеціальними розчинами проти зміни кольору під дією сонячного світла та проти збирання пилу. Це робить їх функціональними та легкими в догляді. Окрім того крамниця «Jaluzi Service» надає гарантію своєї продукцію протягом 12 місяців. На сайті ви можете ознайомитись з описом усіх видів жалюзі, перевагами та недоліками, переглянути галерею з реальними фотознімками, прочитати відгуки, ознайомитись з компанією ближче та отримати онлайн консультацію безкоштовно.

Для того, щоб оформити замовлення потрібно натиснути на кнопку «замовити» біля будь-якого види жалюзі. Вам висвітиться форма, де ви маєте вказати ваше ім’я та номер телефону. Менеджер передзвонить вам для того, щоб уточнити й підтвердити замовлення. Ви самостійно назначаєте день та час, коли до вас приїжджають майстри. Після того як працівник магазину робить усі необхідні заміри, а ви обираєте фінальний вигляд жалюзі з каталогу – замовник та компанія укладають договір та ви оплачуєте 20-30% передоплати. Замовлення виготовляється протягом 2-7 днів, залежить від складності та кількості роботи. Покупець знову повідомляє зручний час для зустрічі, коли монтажники зможуть приїхати та встановити готовий виріб. Працівники прибирають після себе на місці виконання робіт, замовник приймає замовлення та оплачує залишок суми. Після деякого часу експлуатації жалюзі, ролети або штор ви можете залишити відгук на сайті, який допоможе комусь прийняти правильне рішення.