Картинки по запросу детские аниматорыВибір аніматора - чи не найважливіше питання в процесі організації дитячого свята. Адже саме аніматори в Рівному створюють той неповторний настрій, який залишиться у вашої дитини разом зі спогадами про цей день. Тут важливо не прогадати, адже сьогодні ринок event-послуг буквально рясніє оголошеннями подібного характеру. Ми розповімо про те, як правильно вибрати аніматора на дитяче свято, на що звернути особливу увагу, щоб ваш малюк і його гості залишилися задоволені.

Прийнято вважати, що аніматори в Луцьку - це всього лише клоуни, розважають дітей на вашому святі. Однак це не зовсім так. Аніматор - це звичайний ведучий, тільки розважає він зазвичай дитячу публіку. І образ цього ведучого може бути абсолютно різний - Міккі-Маус, Бетмен, Алладін, Вінні-Пух і т.д. При виборі ведучого фахівці рекомендують звернути увагу на наступні моменти:

-          наявність досвіду в проведенні дитячих свят, підтверджені фото або відеозйомкою,

-          бажано наявність педагогічної або освітньої дошкільної освіти,

-          аніматор повинен добре розбиратися в психології дітей,

-          мати певний реквізит для можливості організації конкурсів і вікторин на дитячому святі.

Де шукати аніматора?

Можна звернутися в агентство з організації дитячих свят. Вам підберуть професійного ведучого, покажуть фото і відеозйомки його робіт, а також складуть індивідуальний сценарій дитячого свята, підберуть оптимальний варіант розважальної програми, візьмуть всі питання організації свята в свій руки. Однак це коштує грошей. Але, як свідчить народна мудрість, "Скупий платить двічі". Не шкодуйте бюджету на організацію свята для свого чада, і він відповість вам вдячністю.

Запитайте знайомих і близьких. Це відмінний варіант, якщо ваші діти приблизно ровесники. Але сліпо слідувати порадам друзів і родичів теж не слід. Краще взяти координати аніматора і зв'язатися з ним особисто. Найчастіше ведучі дитячих свят практикують кілька казкових образів. Виберіть підходящого саме вам персонажа!