Картинки по запросу Розмитнення авто в Україні

Купівля авто за кордоном є популярною практикою для українських автомобілістів в останні роки. Причин для вибору вживаних авто з Європи, США, Японії безліч. Розберемо більш детально, чому розмитнення авто з америки сьогодні цікавляться більшість українців.

Ціна - один з ключових факторів. Вітчизняний автопром в особі «Зазу» знаходиться в жалюгідному стані. Виробництво фактично зупинено, а морально та фізично застарілі «Ланоси» та репліки брендів в особі Forza й Vida коштують на рівні б/у BMWX5 2006-2008 року випуску.

Розмитнення автомобіля – це обов'язкова процедура, яка необхідна при ввезенні транспорту на територію України. Залежно від характеристик і типу ТЗ процес і сума митних зборів може варіюватися. Не кожен автовласник знає, як відбувається розмитнення авто.

Перед тим як дізнатися, скільки коштує розмитнення авто, необхідно дізнатися, які мита і збори обов'язкові до сплати. У перелік входить:

  • Податок на додану вартість;
  • Акциз;
  • Збір на утилізацію;
  • Митний збір;

Мито

Нові митні правила прийняті для зменшення кількості європейських машин в Україні без реєстрації. Після 180-денного періоду після вступу в силу закону від 19.11.2018, Національна Поліція буде штрафувати власників авто з простроченими термінами перебування в країні. Перевищення строку перебування до доби буде каратися штрафом у 170 грн. Через 1-10 діб доведеться сплатити 3400 грн. До 20 діб прострочення виллються в 8500 грн, а місячне ігнорування митних норм обійдеться власнику авто на іноземних номерах у 85 тисяч гривень. Також власники, які порушили термін перебування в Україні транспортних засобів більше ніж на 30 днів, або втратили своє авто, або розібрали, можуть бути оштрафовані за рішенням суду на суму 170 тисяч гривень.

Нові правила передбачають певний регламент розрахунку мита. На її розмір може впливати кілька факторів, пов'язаних з автомобілем, включаючи:

  • рік виробництва;
  • ціну;
  • обсяг ДВС.

Окремої уваги заслуговує розмитнення ретро автомобілів, тому, що вона може проходити двома способами:

Машина – культурна цінність. У цих обставинах податки, збори та мита не сплачуються. Однак використовувати надалі для пересування таке ТЗ буде не можна, через те, що на нього не буде виданий реєстраційний номер та інші необхідні для використання документи. Іншими словами, здійснюється ввезення автомобілів без розмитнення.

Автомобіль для періодичного використання. В цьому разі сплачуються всі необхідні збори, а на транспорт видають ПТС, номери та інші відповідні документи.