Вітальня – місце, в якому збираються самі близькі люди, щоб поділитися радощами і бідами. Саме в цій частині квартири можна прийняти гостей, відпочити, провести дозвілля усією сім'єю. В кімнаті має бути не просто комфортно, дрібні деталі створюють в ній особливий затишок і наповнюють порожнє приміщення життям. Важливий елемент при наповненні вітальні – правильно підібрана меблі. Фахівці радять при її виборі озброїтися мудрощами практики Фен Шуй.

Якщо ви бажає замовити дизайн інтер'єру приватного будинку, то зверніться в нашу студію дизайну.

Як облаштувати вітальню?

Одним із ключових понять в Фен Шуй є енергія Ци. Вона є потужною і життєво необхідною, тому в кімнаті потрібно створити всі умови для її вільної циркуляції. Енергія Ци не повинна стикатися з перешкодами, тому уникайте хаотичною розстановки меблів. Також не вітається її надлишок. Починати розстановку слід з дивана і крісел. Саме на них домочадці будуть проводити основний час. Звертайте увагу на високі спинки. Важливо не розгортати меблі спинкою до вікна або дверей. Краще поставити до однієї зі стін.

Оформити квартиру у відповідності з вашими бажаннями допоможе дизайн інтер'єру квартир львів.

Дивани для сну слід ставити у відповідності з наступними правилами:

Не можна спати ногами або головою до дверей.

Північно-західне розташування ліжка сприяє стабільності і досягнення поставлених цілей.

Студія кв дизайн львів створить унікальний інтер'єр для вашого будинку

Сон головою на захід відродить і посилить романтичні почуття молодих людей. Допоможе посилити сексуальність і повернути пристрасть тим парам, які давно живуть у шлюбі.

При виборі дивана, віддавати перевагу краще пастельним тонам.

Над спальним місцем не повинно бути громіздких картин, полиць, електричних розеток.