Кількість автомобілів, завезених із США в Україну, неухильно росте. У тому числі це стосується електромобілів, по яким на даний момент, згідно із законом, відсутні платежі по ПДВ, акцизу, а також митні збори.

«Колумб Трейд» є однією з небагатьох компаній на українському ринку, яка пропонує своїм клієнтам придбання авто з США «під ключ» з повним комплектом необхідних документів і гарантією якості. Фахівці компанії роблять все можливе, щоб клієнт не витрачав багато грошей на кожному етапі придбання авто. Вони намагаються максимального знизити ціни на автомобілі під час проведення онлайн торгів.

«Колумб Трейд» співпрацює тільки з перевіреними митними брокерами і надійними експедиторами. Регулярні поставки у великих об'ємах дозволяють отримати вигідні умови на транспортування транспортних засобів по морю.

Компанія забезпечує повний супровід угоди та інформує своїх клієнтів про всі тонкощі придбання машин, у тому числі Tesla з Америки.

«Колумб Трейд» пропонує страхування електромобілів за наступними ризиками:

- нещасний випадок під час доставки;

- катастрофа (пожежа, аварія корабля та інше);

- знищення вантажу;

- крадіжка автозапчастин та встаткування;

- інші ризики.

За багато років успішної діяльності на ринку компанія зарекомендувала себе як надійного партнера. У роботі із клієнтами використовується індивідуальний підхід, що дозволяє запропонувати клієнту найбільш оптимальний варіант співпраці.

Компанія купує електромобілі на аукціонах, куди їх виставляють страхові компанії. В основному мова йде про транспортні засоби, що потрапили в аварію. Характер ушкодження у кожному конкретному випадку різний.

Знайти необхідний транспортний засіб на американських сайтах можна і власними силами. Послуги доставки пропонують численні українські компанії, за послуги яких стягується додаткова плата. Брати участь у такому аукціоні може спеціалізована компанія. Для придбання автомобіля, наприклад, Nissan Leaf потрібне попереднє внесення страхового депозиту в розмірі 10 % від заявленої вартості.

Практика показує, що відновлення інформації на спеціалізованих сайтах відбувається з деякою затримкою. Тобто на момент перегляду машина може бути вже продана. Тому відслідковувати електромобілі на аукціонах США самостійно необхідно досить ретельно.

Витрати

Вони включають вартість самого електрокара, а також:

- аукціонний збір – 400 $;

- транспортування – загальна вартість витрат по доставці обійдеться в 1100 – 1700 $;

- послуги митного брокера – 800 $;

- пенсійний фонд – 3 % від вартості;

- сертифікація – близько 8 000 грн.

Чекаємо Вас за адресами:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885