Вибір професійної косметики для догляду за обличчям та тілом може змусити вас запаморочитися. На полицях аптеки, як армія порятунку розміщуються всілякі креми, концентрати, кондиціонери або сироватки. Прийняття рішення самостійно - це катастрофа - і навіть найкращі препарати не виконають своє завдання, якщо їх не використовувати за призначенням і у правильному порядку.

За останнє десятиліття поінформованість споживачів різко зросла - не тільки у галузі правильного харчування та відповідального вибору харчових продуктів, а й у галузі знань про косметичні препарати та їх призначення. У цьому є роль професійних салонів краси, які пропонують послуги на найвищому світовому рівні, а професійна косметика підкріплена вражаючими знаннями в галузі біології, хімії та біотехнологій, неоцінені в цьому. Залишимо професійні кабінети та зосередимось на повсякденному догляді вдома.

Яка різниця між кремом, сироваткою або концентратом?

Крем - це основний косметичний засіб, незамінний у повсякденному догляді за обличчям, його, звичайно, слід правильно підібрати для типу та стану шкіри. Він має набагато більш компактну консистенцію, ніж сироватка, саме тому він краще:

  • захищає та живить вашу шкіру протягом дня,
  • завдяки вмісту SPF-фільтрів, створює відмінний захист від сонячного випромінювання.

З іншого боку, сироватка є препаратом для спеціальних занять, яка застосовується періодично - як правило, протягом 28-денних циклів, оскільки це повний процес регенерації епідермісу.

Сироватка

Сироватка містить комплекс висококонцентрованих поживних речовин та діючих речовин, які - як і крем - регенерують, зволожують та покращують зовнішній вигляд шкіри - проте завдяки інтенсифікованому процесу приготування вона приносить швидші результати. Вона має більш легку консистенцію, ніж крем, і часто має форму легкого гелю або піни. Зазвичай сироватка використовується для косметики, присвяченої певній ділянці тіла - наприклад, сироватка для очей, волосся та нігтів. Однак концентрат характеризується найбільшим і найбагатшим вмістом діючих речовин. Завдяки інтенсивності та ефективності такої косметики, цей косметичний засіб призначений для професійного використання в салонах краси, оскільки концентрат можна вводити глибоко в шкіру за допомогою ультразвуку.

Сироватка забезпечує інтенсивну терапію, затримує процеси старіння шкіри, усуває і розгладжує зморшки, зволожує шкіру, робить шкіру більш еластичною, та стимулює процеси відновлення.