Гідна старість у пансіонаті «Hospice»

З віком людина слабшає, втрачає здатність до самообслуговування і стає залежним від оточуючих, немов дитина. На жаль, родичі не завжди мають час та можливість належним чином дбати про літньому члена сім'ї. Однак вихід із ситуації існує. Пансіонат «Hospice» - це шанс на гідну, благополучну старість для кожного.

Що таке хоспіс, будинок для людей похилого віку та приватний пансіонат?

Які послуги пропонуються?

Приватний будинок для людей похилого віку пропонує наступні види послуг:

  1. Медична допомога - проведення обстеження та щоденний моніторинг стану здоров'я постояльців. Контроль над дотриманням лікарських рекомендацій, проходженням фізіотерапевтичних процедур, прийомом медикаментозних препаратів. Пансіонат співпрацює з бригадою «швидкої», які надають екстрену допомогу в особливо складних клінічних випадках.

  2. Догляд за лежачими хворими. Включає в себе допомогу в прийомі їжі, перевдягання, скоєнні прогулянок, купання, проведенні протипролежневих заходів.

  3. Організація дозвілля. До послуг постояльців надана бібліотека, ігровий зал, настільні ігри, мальовничий парк для прогулянок та відпочинку на свіжому повітрі. У хоспісі регулярно проводяться різні урочистості, культурні заходи, цікаві зустрічі. Також співробітники пансіонату організовують різні групи за інтересами, в яких люди похилого віку можуть спілкуватися зі своїми однолітками і займатися улюбленою справою.

  4. Психологічна допомога. Люди похилого віку надмірно схильні до неврозів і депресивних станів, особливо, якщо мова йде про лежачих, важких хворих. Досвідчені психологи допомагають постояльцям якомога швидше і легше адаптуватися в новій обстановці, подолати депресію, позбавитися від болісного почуття самотності і власної непотрібності. Поступово літня людина знову починає жити повноцінним життям, відчувати позитивні емоції.

Хоспіс знаходиться за містом в екологічно чистому районі, що має зручну транспортну розв'язку. Родичі постояльця у будь-який час можуть відвідувати його, брати участь у святах та інших заходах, що проводяться в центрі. Крім того, якщо дозволяє стан здоров'я літньої людини, дозволяється забирати його додому на свята, вихідні дні, адже для людей похилого віку провести час у колі сім'ї - це величезне щастя.

Умови проживання

Постояльці пансіонату проживають у комфортних номерах заміського котеджу, оснащеного всім необхідним. Обстановка максимально наближена до домашньої. Більш того, люди похилого віку мають можливість обставляти кімнату своїми улюбленими речами і навіть предметами меблів, привезеними з дому, самостійно вибирати собі сусідів.

Коридори і сходи оснащені спеціальними поручнями і антиковзаючим покриттям, що гарантує максимальну безпеку. Створені всі умови для комфортного переміщення людей похилого віку з інвалідністю, обмеженими фізичними можливостями. Більш детальну інформацію про послуги центру та їх вартості можна знайти на сайті пансіонату «Hospice» https://hospice.com.ua/.