Приїхавши в Рівне, ви будете в захваті від його краси і безлічі цікавих місць. У місті панує особлива атмосфера спокою, затишку і легкості. Тут велику кількість романтичних куточків, мальовничих будівель, старовинних храмів та цікавих музеїв. Давно плануєте подорож по визначних пам'ятках цього багатого міста? Тоді вам, без сумніву, стане в нагоді наш гід по Рівному.

Вас цікавить проживання у Рівному? На сайті DOBA.ua у розділі квартири подобово у Рівному, ви можете знайти безліч пропозицій оренди подобово в Рівному.

Пам'ятки Рівне - це сотні загадкових і оригінальних місць, які ваблять своєю неповторністю і красою туристів з різних куточків нашої країни та зарубіжжя. Найдивовижніше, що багато з них не маю аналогів в містах України, а деякі - навіть у всьому світі. Отже, гід по Рівному представить вашій увазі 15 найпопулярніших місць в місті.

Мабуть, одним з найцікавіших місць в Рівному, які можна відвідати всією сім'єю в першу чергу є зоопарк. Він був заснований у 1982 році та відомий різноманіттям представником фауни і флори. Всього тут мешкає близько 150 видів тварин і росте понад 130 видів рослин. Ви і ваша сім'я познайомитеся з веселими мавпочками, елегантними оленями, мудрими бізонами, забавними верблюдами, ведмедями, різноманітними птахами і рептиліями. Чудовим прикрасою зоопарку є каскад штучних водоспадів і мальовничий фруктовий сад. Якщо ви хочете доповнити вашу подорож по Рівному відвідуванням цікавих музейних експозицій, то обов'язково відвідайте унікальне місце - Музей Першокниги, який присвячений історії створення Пересопницького Євангеліє. Тут ви побачите його коштовну копію, яка важить близько 9 кілограмів, а також унікальний макет городища Пересопниці. Поблизу також можна відвідати музей під відкритим небом під назвою "Княжий град", в якому експонуються фортифікаційні споруди 12-13 століть.