Допомога в лікуванні наркоманії у Харкові

Пройти повноцінне лікування наркоманії в Харкові пропонує місцеве відділення реабілітаційного центру «Сім доріг». Сучасні методики, досвідчені, кваліфіковані фахівці допоможуть впоратися з вашою проблемою, звільнитися від наркотичної полону і почати життя спочатку.

Хто в Харкові допоможе в лікуванні від наркотиків

Про діяльність центру

Реабілітаційний центр в Харкові є філією Всеукраїнської клініки, яка вже протягом більше 10 років допомагає людям, що страждають від наркотичної та алкогольної залежності.

Для лікування застосовуються інноваційні методи, з комплексним підходом до боротьби з наркотичною залежністю. Пацієнтам надається повний комплекс послуг - починаючи від виведення з ломки і закінчуючи психосоціальної реабілітацією, допомогою в соціальній адаптації. Такий підхід дає позитивні результати. Згідно зі статистичними даними, більше 30% пацієнтів, які пройшли терапевтичний курс, вилікувалися від залежності і змогли підвищити якість свого життя.

Крім того, співробітники центру працюють з близькими людьми наркозалежного, допомагають їм впоратися з співзалежністю і попередити можливий рецидив захворювання після виписки. На відміну від наркодиспансерів, лікування наркотичної залежності в центрі «Сім доріг» проводиться анонімно, припускаючи суворе дотримання політики конфіденційності.

Всього кілька кроків до лікування

Центр реабілітації в Харкові пропонує своїм пацієнтам:

  1. Попередні консультації у телефонному режимі. Наші фахівці підкажуть, як правильно вчинити в тій чи іншій ситуації, запропонують варіанти вирішення проблеми, при необхідності забезпечать безкоштовне переміщення пацієнта в клініку.

  2. Попередня діагностика, огляд пацієнта. Виявлення типу вживаних речовин, наявність супутніх захворювань, визначення психічного стану. Виходячи з отриманих результатів, розробляється терапевтичний курс.

  3. Лікування наркотичної залежності - включає в себе програму «Детокс», психологічну реабілітацію за програмою «12 кроків», сеанси сімейного психоаналізу, когнітивно-біхевіоріальную терапію.

  4. Терапевтичний супровід пацієнта після завершення лікування, надання психологічної підтримки, соціальної допомоги.

  5. Надання психологічного супроводу та індивідуальних консультацій родичам і близького оточення пацієнта на всіх етапах терапевтичного курсу і подальшої реабілітації.

  6. Виклик лікаря-нарколога додому з метою зняття наркотичної ломки, при передозуванні, важкої інтоксикації організму.

  7. Примусове лікування наркозалежності в Харкові, спрямоване на формування правильних мотивацій і усвідомлення людиною необхідності реабілітації.

У центрі ви можете отримати професійні консультації вузькопрофільних фахівців - наркологів, психологів, психотерапевтів, що мають багаторічний досвід роботи.

Чому саме ми?

У Харкові діє велика кількість клінік і центрів, що спеціалізуються на лікуванні наркоманії. Чому ж варто зробити вибір саме на користь реабілітаційного центру «Сім доріг»?

По-перше, ми пропонуємо комплексну терапію із застосуванням сучасних методів, спрямованих як на відновлення фізичного здоров'я, так і на порятунок пацієнта від психологічної залежності. По-друге, нашим пацієнтам надаються комфортні умови проживання, повноцінне харчування і режим.

До кожного пацієнта співробітники центру шукають індивідуальний підхід, що і дозволяє домагатися стабільних результатів, навіть в дуже тяжких випадках.

Отримати додаткову інформацію щодо умов проживання, вартості та методів лікування наркоманії у центрі «Сім доріг» можна, перейшовши безпосередньо на сайт https://sevenroads.org.ua