Спеціалізація Колумб Трейд – комплексний підхід в процесі покупки автомобілів з США. Фахівці компанії беруть на себе всі обов'язки, пов'язані з пошуком, підбором, перевіркою, покупкою, доставкою і митним очищенням автомобіля. Сьогодні в Україні мало компаній такого рівня компетенцій.

Звернувшись за допомогою до "Колумб Трейд", клієнти починають заощаджувати гроші вже на етапі попереднього підбору. Беручи участь в електронних торгах, менеджери компанії знижують ціну лота, щоб придбати машину за найнижчу ціну.

Ретельна перевірка на етапі підбору гарантує отримання "чистого" авто, яке має всі реєстраційні документи, не розшукується и не викрадене. Для перевірки історії фахівці використовують інформацію із закритих баз даних типу CAR Fax, Epic Win або Avto Check.

Вигоди для клієнта

Автомобіль відноситься до товарів, які купують на тривалий строк. Незалежно від стану машини, покупець прагне заощадити сімейний бюджет. Пригін авто зі Сполучених Штатів дозволяє не тільки отримати унікальну модель, якої може не бути на українському ринку, але й заощадити до 40% "живих" грошей.

Ринок США переповнений пропозиціями машин у різному стані. Звичка американців часто міняти машини привела до того, що навіть невеликий відкол або подряпина можуть бути причиною покупки нового транспортного засобу. Старі авто продаються на електронних торгах. Аукціони дозволяють купити машини з мінімальним пробігом у дуже гарному технічному стані за смішною ціною.

Електронні торги спрощують покупку. Клієнт не повинен летіти за океан для участі в аукціоні. Усе відбувається в режимі реального часу, не виходячи з будинку. Завдання покупця — оплатити лот, доставити вантаж в Україну, розмитнити і поставити на облік. Навіть із урахуванням доставки і розмитнення підсумкова вартість однаково вийде дешевше. Також важливо враховувати якість американських доріг. Пробіг по них не можна порівнювати із пробігом по наших.

Унікальні автомобілі з Америки

Заокеанський і європейський ринки відрізняються один від одного. Деякі моделі ніколи не з'являться в Україні через офіційних дилерів. Пригін зі Штатів дає можливість отримати такі унікальні моделі як:

Доставка у середньому займає 1,5 або 2 місяця. Крім ціни на торгах, клієнт оплачує мито, аукціонний збір, перевезення. Але навіть з урахуванням цих додаткових витрат, покупка залишиться вигідною. Крім того, завжди є можливість перепродати таке авто і залишитися у виграші.

Чекаємо Вас по адресах:

м. Київ, вул. Костянтинівська буд. 71. - +380 68 6297070

м. Дніпро, Мечникова 10Б, 7 поверх, офіс 702. - +380 96 4537070

м. Харків, Полтавський Шлях 32, окремий вхід з вулиці. - +380 98 0880885