Як лікують наркоманію і алкоголізм у Львові?

У такому великому, багатонаселеному місті, як Львів, проблема патологічних залежностей стоїть досить гостро. Тут діє власний наркодиспансер. При бажанні остаточно позбутися від наркоманії та алкоголізму звертатися краще в приватні спеціалізовані центри, які надають не тільки медичні послуги, але і кваліфіковану психологічну допомогу залежним пацієнтам. Одним з кращих закладів подібного типу є наркологічний центр «Медікон».

Особливості лікування патологічних залежностей у реабілітаційному центрі

Відмінності реабілітаційного центру від наркодиспансеру

Приватні клініки та наркодиспансери займаються вирішенням однієї і тієї ж задачі - лікуванням наркоманії у Львові і ліквідацією алкогольної залежності, між ними існує цілий ряд відмінностей:

  1. Політика конфіденційності. Якщо в приватній клініці кожного пацієнта гарантується анонімність і не розголошення особистих даних, то при зверненні в наркодиспансер постановка на облік є обов'язковим правилом.

  2. Методи лікування. У спеціалізованих центрах пацієнтам обов'язково надається необхідна медична допомога - професійна детоксикація. Зняття наркотичної ломки і похмільного синдрому, виведення із запою. Після стабілізації фізичного стану обов'язково проводиться реабілітація, заснована на довгострокових, психотерапевтичних методах лікування. Допомога наркодиспансерів обмежується застосуванням короткострокових методів (програма Детокс, медикаментозна терапія, кодування, підшивка), що незмінно призводить до рецидиву, оскільки самі причини захворювання усуваються.

  3. Умови проживання. Наркодиспансер є звичайною, традиційною лікарнею. Приватні центри нагадують собою санаторії, затишні заміські котеджі, з сучасним облаштування і максимально наближеною домашньою атмосферою. Крім медичних і психологічних послуг програма проживання включає в себе дієтотерапію, спортивні тренування, організацію цікавого і корисного дозвілля, надання базової соціальної, сімейної освіти.

  4. Допомога в соціальній реабілітації. Після виписки з наркодиспансеру пацієнт виявляється наданий сам собі і стикаючись знову з спокусами та проблемами зовнішнього світу, як правило, зривається. Приватні лікувальні установи продовжують піклуватися про життя своїх підопічних і після завершення лікувального курсу, надаючи їм терапевтичний супровід, використовуючи методику поетапної соціальної підтримки.

Не дивно, більшість людей, які зіткнулися з проблемою наркотичної або алкогольної залежності в родині, вважають за краще звертатися саме в приватні спеціалізовані установи.

Консультація безкоштовна

+38 (050) 766 - 07 - 85

+38 (068) 461 - 56 - 65Пропозиції від приватного реабілітаційного центру

Реабілітаційний центр «Медікон» у Львові пропонує:

  1. Індивідуальні програми медикаментозного і психотерапевтичного лікування алкоголізму у Львові, реабілітації при наркотичній залежності.

  2. Сучасний і комплексний підхід до подолання патологічних залежностей, заснований на перевірених довгострокових методах.

  3. Комфортну, доброзичливу обстановку та умови, що сприяють фізичному і психологічному відновленню реабілітантів.

  4. Доступну для кожного вартість послуг.

  5. Повноцінний терапевтичний курс, починаючи від роботи з мотивацією і детоксикацією організму і закінчуючи ресоціалізацією.

Наркоманія та алкоголізм дуже швидко прогресують, приводячи до незворотних змін. Звертатися слід за допомогою до кваліфікованих фахівців, які здатні грамотно вирішити проблему патологічних залежностей.

Детальніше ознайомитися із вищевказаною інформацією ви зможете на сайті https://nonarcotic.com.ua/uk/lviv