Людина, яка має вроджені дефекти нижніх кінцівок або позбавлена їх в результаті травми, хвороби, відчуває комплекси. Для того щоб позбутися їх і отримати можливість жити повноцінним життям компанія "Орто-Крок" пропонує виготовлення протезно-ортопедичних виробів на замовлення. Вони характеризуються високою якістю, виробляються з надійних матеріалів і складаються з міцних комплектуючих.

Забезпечення інвалідів протезно-ортопедичними виробами https://ortokrok.com - основний напрямок діяльності підприємства. Всі ресурси, знання і вміння персоналу спрямовані на те, щоб допомогти людям, які мають проблеми з нижніми кінцівками, страждають від незручностей, пов'язаних з їх відсутністю або порушенням рухових функцій.

Що пропонує Орто-Крок

Ортопедичні вироби в Україні — ресурс, необхідний дорослим і дітям з інвалідністю. Завдяки їм вони отримують можливість насолоджуватися життям в повній мірі — ходити на прогулянки, зустрічатися з друзями.

Звернувшись в цю компанію, Ви зможете замовити такі ортопедичні вироби для інвалідів:

  1. Протези гомілки, стегна, стопи.
  2. Ортези на гомілкостоповий суглоб, колінний-гомілковостоповий суглоб - стопу, на колінний суглоб.
  3. Протези для купання.
  4. Протези гомілки або стегна із вкладишем, Який виготовлений з силіконової композиції.

Особливості роботи компанії Орто-Крок

В процесі виготовлення протезно-ортопедичних виробів та протезів фахівці підприємства використовують тільки якісні матеріали, новітні технології. Тому продукція компанії відрізняється високою зносостійкістю, практичністю, зовнішньою естетичністю. З її допомогою люди, які мають проблеми з суглобами, хвороби нижніх кінцівок або вроджені дефекти, можуть повернути до звичного способу життя. Також підприємство надає допомогу в соціальній і фізичної адаптації.

Як замовити протез ноги

Підприємство "Орто-Крок" надає безкоштовні протези для інвалідів після обстеження у фахівця і отримання його рекомендацій. Щоб оформити замовлення на виготовлення протезно-ортопедичного виробу необхідно мати такі документи:

  1. Копію ІПР або ЛКК.
  2. Копію ідентифікаційного номера та паспорта.
  3. Оригінал напрямки, отриманий в органах соціального захисту населення.

Замовити протез ноги https://ortokrok.com/facilities можна зателефонувавши за контактними номерами телефону, написавши листа на електрону пошту або залишивши свої контакти, щоб співробітник підприємства зв'язався з Вами.