Досить цікаво, що найкращими подругами для дівчаток вважають діаманти — дорогоцінні камені. Набагато краще у якості подружку для дівчини будь-якого віку підходить сумочка. Адже, саме у ній завжди є все найпотрібніше у життя кожної красуні: духи, телефон, гаманець, документи, нотатник і так далі. А в деяких випадках, у жіночій сумочці є справжній набір, що стане у нагоді при посадці на іншу планету — так думають чоловіки.

Але, як би там не було, але сумка — це не тільки функціональний й практичний аксесуар, а більше навіть декоративний елемент цілого образу. Вона несе в собі велику відповідальність за завершеність образу, адже вибрати сумку — це ціла наука. Вона створює відчуття довершеності, цілісності й доречності, завдяки яким будь-яка дівчина відчуває себе неперевершеною і чарівною. Як правило, сумки обираються під кольорову гаму гардеробу, особливості фігури, а також у відповідності до свого призначення (для шопінгу, ділові, романтичні і так далі), але крім того, сумки мають відповідати всім тенденціям моди. Яким саме, розказують експерти інтернет-магазину Imidge.

Тренди сумок 2019

Мода й тренди — це лише один бік медалі. Завжди стильною й актуальною буде класика. В 2019 році у тренді класичні моделі смок чорного кольору у формі трапеції. Такі вироби мають бути у гардеробі кожної красуні. Поверхня аксесуару може бути різною: фактурною або гладкою, глянцевою або матовою, шкіряною або лаковою — різноманітні позиції від брендів зі всього світу дозволяють вибрати актуальну модель навіть найбільш вибагливій модниці.

креативні жіночі сумки

Одним з вантажних трендів вважаються сумки із крокодилячої шкіри. Одначе, зовсім не обов’язково переступати гуманні погляди й обирати натуральну шкіру. Гарна альтернатива — це сумка зі штучної шкіри з відповідним тисненням. Актуальними є не лише глянцеві або матові поверхні аксесуарів, а й їх різноманітні комбінації.

Що стосується кольорових рішень, то варто віддавати перевагу пастельним відтінкам. Це різноманітні варіації світлих блакитних та рожевих кольорів, м’ятних та бежевих тонів. Вони будуть виграшно виглядати як із светром за великого розміру, так і з платтям милого, жіночого образу.

Для послідовниць креативного стилю у трендах передбачено сумки у незвичайних формах: у вигляді героїв мультфільмів, зав’язків бананів, фруктів, тварин і так далі. Це справжнє поле фантазії для тих, хто любить створювати неповторні та яскраві образи.

модні чоловічі сумки

Але, прагнучи завжди виглядати стильно та модно, не варто забувати й про те, що сумка має бути практичною, відповідати потребам її власниці, а вже потім бути модною. Якщо впевненості у кінцевому виборі немає, можна звернутися за допомогою експертів інтернет-магазину Імідж, у якому доброзичливі працівники відповістять на всі питання й порекомендують актуальні моделі.