Не одне десятиліття німецькою компанією GROHE випускається сантехнічна продукція для ванних кімнат та кухонь. Змішувачі та душові системи відомого бренду можна придбати в інтернет – магазині КРАНОК. Все сантехнічне обладнання має продуману конструкцію, відрізняється унікальною функціональністю та довговічністю.

Змішувачі та душові системи GROHE створюються з метою забезпечення максимального комфорту для споживачів. Визнання в сантехнічній галузі продукція GROHE отримала завдяки застосуванню інноваційних технологій, стильному дизайну, неперевершеній якості. Виробник пропонує споживачам колекції змішувачів, які органічно поєднуються з фаянсом для ванної кімнати та різними моделями кухонних мийок.

Поверхні сантехнічних виробів мають підвищену твердість та стійкість до подряпин, що досягається завдяки запатентованій технології GROHE.

Технологія Grohe QuickFix спрощує монтаж змішувачів, скорочуючи час установки приладів вдвічі. Сантехнічне обладнання комплектується набором кріплення, в якому присутній центрувальний інструмент та кріпильна гайка.
Плавність регулювання сили водного потоку та привабливий вигляд змішувачі зберігають на протязі всього терміну експлуатації.
Споживачі можуть вибрати важільні, двохвентильні, сенсорні моделі змішувачів.

Особливий комфорт під час прймання водних процедур забезпечує використання душової системи. Система дозволяє обирати режим душового струменю, тип потоку води, температурний режим. Можна насолоджуватися великими, повільно спадаючими краплинами, що нагадують літній дощ, або вибрати максимально сильний потік води чи дрібнорозпилений струмінь.

Кращі моделі оригінальних сантехнічних виробів GROHE представлені в електронному каталозі онлайн – магазину КРАНОК. Якість продукції відповідає вимогам міжнародних стандартів.