Вітаю Вас дорогі читачі. Сьогодні поговоримо з Вами про таку тему - як кинути пити алкоголь, з чого почати шлях до тверезості?

У мене для Вас вже хороша новина. Ви вже почали! На мій погляд, найважливіший крок - це перший крок. Ваше прагнення йде зсередини Вас і саме тому Ви шукайте інформацію. Або Вас хтось змусив?) Навіть якщо так, Ви вже на шляху до тверезого, радісного життя.

На мій погляд, люди часто не можуть кинути пити через низьку сили волі. Успіх на пряму залежить від того, як ми вирішуємо свої складності, завдання. Те як ми сприймаємося ситуацію, і справляємося зі змінами. Силу волі можна зрозуміло розвивати, якщо розуміти її механізм. Я бачив, як вільні люди кидали курити в один момент і більше не закурювали, незважаючи на те, що фізична залежність була присутня ще довгий час.

У нашому випадку в алгоритм вирішення задачі, звичайно може входити величезна кількість чинників. Наприклад - риси характеру, стресостійкість - яка безпосередньо залежить від харчування, способу і якості життя. Якщо Ви бачите що будь-які проблеми для Вас знайомі, записуйте їх, і пізніше обов'язково поверніться до їх вирішення. Наприклад я описував силу волі. Якщо Ви не вільна людина, спробуйте поліпшити цю якість. В інтернеті дуже багато статей, і книг на цю тему. Лише один напрямок може поліпшити в нас такі якості як: самостійність, рішучість, наполегливість, дисциплінованість і сміливість. Всі ці якості, відповідають за нашу силу волі.

Навіщо нам це потрібно? Хотілося б відразу сказати, що той шлях, який ви обрали правильний. І я рекомендую кинути пити назавжди. Спершу ця думка може вас лякати, але повірте, з відходом алкоголю з вашого життя змінитися багато, і тільки на краще. Єдине, про що я шкодую, що не кинув пити раніше. Робите це ви тільки для себе. Зрозуміло, що якість життя інших людей теж може покращитися, але робите ви тільки для себе. Вам не слід чекати підтримки від кого-небудь. Це ваша особиста проблема, з якою ви повинні справити самі, в іншому випадку у вас не вийде. Саме для цього потрібно розвивати силу волі.

У проміжок, часу який Ви будете кидати пити, а це рік - півтора, будете змінюватися і самі. Без цих змін ви не зможете кинути вживати алкоголь. Якщо Ви складете план, вам буде простіше переносити фізичний біль.

Що ви втратите?

Друзі. Я часто чую що після того як людина кинула пити, перестав спілкуватися з «друзями». І навіть не тому що почав всіх відмовляти від алкоголю і набридати ЗСЖ пропагандою, а ще й тому, що з даними людьми просто стало не цікаво спілкуватися. Від постійно повторюваних фраз і поплив осіб починає швидко нудити. Та й розумієш, що люди з якими ти п'єш пиво - не друзі, якщо ви просто п'єте. Дружба на мій погляд це щось більше ніж п'ятничні п'янки і розмови про подруг. Це щось святе. Коли ти когось готовий прийняти в друзі, це повинно бути взаємно і ця людина ставати для тебе родичем. Родинний зв'язок - це дружба, а не спільні пиятики. Ви зрозумієте, що якщо ви кого-то втратили коли кинули пити, це були в общем-то і не друзі.

Сміливість. Якщо алкоголь надає вам значно сміливості у мене для вас погана новина. Назвати вас впевненим людиною не можна. Якщо ви в змозі розслабленої нервової системи робите те чого боялися б робити на тверезу голову, вам потрібно переоцінити своє ставлення до життя. Сміливість з'являється тільки з впливу хімічної речовини на вашу нервову систему. Але у мене для вас і добра новина. Ви можете досягти того ж рівня сміливості, працюючи над собою. І почуття сміливості, ваше ЧСВ, буде з Вами постійно, а не тільки в моменти алкогольного сп'яніння.

Настрій. Якщо ви п'єте регулярно, перепади настрою вам гарантовані. Ви можете не помітити, як п'ють люди поводяться, так як перебуваєте в цьому середовищі. І як правило у людей трапляються сильні перепади настрою, від агресії до сліз. Але ви можете знайти людину, яка не п'є, і порівняти стійкість психіки і то що непитущі люди як правило спокійні. Рішення прийматиметься обдумано, а стресостійкість вище. Тому в перші місяці ви будете страждати від нестачі серотоніну - гормону радості. Можливо ви будете ходити в депресії, але пам'ятайте що триватиме це недовго і незабаром вироблення потрібних гормонів повернеться до норми.

Як бачиш, ти не так вже й багато втратиш, якщо подивитися, то всі втрати, це лише початок до нових придбань.

Що ж отримує людина коли кидає пити?

Тривалість життя. Як правило за статистикою, непитущі люди живуть довше на 10-20 років. Я вже не буду говорити про статистику онкологічних захворювань. Якщо ви думаєте, що рак легенів буває тільки від куріння - то сильно помиляєтеся. Етанол проникає в усі судини разом з кров'ю і отруює організм весь і відразу. Тому, коли ви кинете пити, ризик раку ротової порожнини, молочної залози і печінки сильно зменшиться.

Радість. Постійне вживання алкоголю веде до того що людина впадає в депресію. Мої п'ють знайомі часто скаржаться на життя, і то що у них немає сил ні на що. Через це до речі з ними складно спілкуватися. Коли ви кинете пити, то повернете собі звичну радість від життя. Звичайно багатьом речам доведеться вчитися за новою, але хочу вас би мовити, що стільки задоволення від правильно приготовленого обліпихової чаю я ще не отримував.

Стресостійкість. Зрозуміло, що нервова система це не одне настрій. Наш організм дуже складний і сторонні речовини впливають на багато факторів. Наприклад, на такий фактор як стресостійкість впливає і алкоголь з курінням. Коли ви кинете пити, станете менше нервувати, перестанете зриватися через дрібниці, дратівливість піде сама по собі. Спостерігайте за собою, контролюйте себе.

Нормалізація ваги. Коли ви кинете пити алкоголь, помітите цікаву особливість. Ви будете наїдатися меншими порціями. Все тому що коли етанол потрапляє в організм, один з ферментів починає вироблятися у великих кількостях, що надалі впливає на більш активну вироблення гормону голоду. Саме тому, за застіллям, все можуть вжити потрійну порцію їжі. Перший час можливо ситуація буде абсолютно зворотна, так як у вашого мозку буде потреба до серотоніну, і буде сильно хотітися їсти. Але і це з часом пройде. Якщо буде сильно хотітися є, обов'язково контролюйте норму БЖУ і при потребі пийте блокатори голоду. В Україні, під час сушіння, ми з моєю дружиною купували ось тут. за допомогою даних засобів ми контролювали почуття голоду і істотно скинули вагу.

Об'єктивність сприйняття. Згадайте як після чергової п'янки, ви прокидалися з почуттям сорому. Все тому що дозволили собі щось, чого б не зробили на тверезу голову. Коли ви кинете пити, об'єктивність і правильне сприйняття світу стане сильніше, а як наслідок, ви почнете приймати більше правильних рішень.

Вільний час. Коли ви кидаєте пити, у вас з'являється багато вільного часу. Все це по ясним причин. У багатьох випадках змінюється спосіб життя. Багато звичні речі ставати для вас нудними і смутними. Однотипні розмови не радують, а замість шашлику на природі з пляшкою зігріваючого напою, вам може захотітися, наприклад, поганяти на велосипеді. І це нормально. У вас буде більше вільного часу.

Поліпшення фінансової складової. Писати про те, що ви будете менше витрачати я не буду. У всіх різні уподобання. Наприклад, я люблю морси і натуральний сік, який стоїть аж ніяк не дешевше алкоголю. Але історії про те, що ви втратили гаманець, телефон, наступили на свій планшет в п'яному стані ... Проспорила гроші, подарували щось зовсім незнайомим людям - припиняться. Не знаю, як у вас, в нашій компанії таких випадків було багато. Вживання алкоголю знатно вдарило по моєму гаманцю, і я радий що кинув пити.

Як ви бачите, розповіді людей про те що їх життя змінилося після того як вони кинули пити - НЕ висмоктані з пальця. І якщо Ви хочете змінити Ваше життя на краще, у мене до вас буде кілька рекомендацій.

По-перше, найважливіше: складайте свій план самі. Вам і вашому тілу, потрібно навчитися самостійності. Ви самі повинні прагнути до змін і відчувати, що краще впливає на вас в певні моменти. Але все ж пару рекомендацій я дам.

Як прийти до тверезості? Як почати тверезо жити?

Не можна дозволяти собі випити останній келих. Ви можете скласти кілька правил, або дотримуватися рекомендацій. Це вже залежить від сили волі. Я для себе визначив найважливіше. На ці граблі я наступав постійно. Це думка про те, що раз ти вже півроку не п'єш «наприклад» то тепер можеш випити. І все .. Починається все по новій. Саме з цього, я змушую навіть не думати про те що можу купити собі пива, або що хтось може мене пригостити. Я прошу не пропонувати мені і не погоджуюся випити. Найважливіше - не навчити все по новій. Ви просто втратите час даремно і все почнеться по новій. Не можна дозволяти

Робота над тілом. Важливо не тільки переключитися і кудись направити нову енергію, а й давати їй протікати по колу. Багато практики рекомендують постійний рух, тому що вважається, що енергія неповинна застоюватися. І якщо у вас сидяча робота, вам обов'язково потрібно більше рухатися. Я сприймаю це не багато по-іншому, але ситуацію і ефект від тренувань від світогляду це не змінює. Мені дуже подобатися як я себе почуваю після тренувань. Цей ефект зберігається півтора - два дня. Настрій ставати краще, йдуть зайві калорії, розвивається мускулатура. Намагайтеся займатися частіше, підібрати себе трьох - чотирьох денний спліт. Якщо ваша вага без перевищень, можете почати бігати, тільки без фанатизму, так як при зайвій вазі ви створите навантаження на суглоби, а тіло без підготовки буде відчувати великі перевантаження. Закінчитися може цей процес оздоровчих пробіжок не розпочавшись.

Медикаментозні засоби. Як я вже писав неодноразово, ваше тіло саме має навчитися впоратися з тими фізичними змінами, які відбулися за період вживання. Але деякі речі можуть все ж допомогти. Активоване вугілля - в перший тиждень дозволить зв'язати і вивести залишилися шкідливі речовини. Седативні речовини, обов'язково без накопичувального дії дозволять зберегти психологічний стан на стабільному рівні. Я використовую гліцисед. Вітаміни, а точніше вітамінні комплекси дозволять позбутися дефіциту деяких мінералів і вітамінів. Рекомендую пити морси, вони дозволяють очистити організм і також несуть в собі безліч вітамінів. Кисломолочні продукти допоможуть ШКТ залишатися в нормі. М'ятний чай порятунку для психіки, також може бути використаний в цьому комплексі.

Чи не замінюйте алкоголь. Кинувши пити, все відразу намагаються його чимось замінити. Сенс в тому, щоб прибрати цю потребу в тязі вживання. Можете пити чай, але не робити з заміни культу. Ви ж не будете пити 3 літри квасу за вечір?

Особливості графіка і непопулярні методи.

З ранку я рекомендую робити розминку. Я не включав це в пункт роботи над тілом, тому що 5ти хвилинна зарядка - це не фізичні вправи. Робиться це щоб організм прокинувся, як профілактика проти ліні.

Медитація - все частіше ставати найсильнішим помічником для багатьох людей, які хочуть змінити своє життя. Займаючись медитацією кілька місяців, ви станете спокійніше і почнете впізнавати по розмові людей, які також медитують. Почати рух в медитацію я рекомендую через книгу «8 хвилин медитації». Це не релігійна техніка і неповинна їй бути.

Гуляти 20 хвилин в день. Це свого роду перезавантаження і також медитація. Прогулянка дозволять зняти накопичився стрес в кінці дня.

Регулярний відпочинок і сон по 8 годин. Для того щоб привести ваше тіло в тонус, вам доведеться не мало працювати над собою. А ось щоб відчувати себе добре, потрібно обов'язково відпочивати. Відпочинок в перебігу дня справа індивідуальна. Дивіться скільки вам потрібно відпочивати виходячи з вашої активності. Я рекомендую відпочивати по 20 хвилин два рази на день. Це може бути спокійний обід і ще один раз ввечері, розминка очей. Обов'язково спати від 8 годин. Залежно від розумової активності, спати необхідно по 8 годин. А при наявності стресів - від 9. Всі бо першим справа організм відновлює розумові та фізичні дані. Нервова система приходить в тонус в найостаннішу чергу.

Можете створити собі картку з нотатками, і сподіваюся, що ця інформація дозволить змінити ваше життя на краще.