будівельні риштування фото

Сучасні будівельні конструкції можуть похвалитися широким розмаїттям. Це дозволяє вибирати їх під конкретну задачу і не переплачувати. Спочатку, в XIX столітті, такі конструкції були дерев'яними. Сьогодні можна купити риштування з металу, найчастіше зі сталі.

Всі типи даної конструкції відносяться до стаціонарних, серед яких виділяють такі види:

  • Клинові. Назва вказує на те, що з'єднання цих риштувань зроблені у формі клинів. Їх головна особливість полягає в тому, що конструкція має не тільки помости і настили, а й сходи. Це допомагає виконувати більше видів робіт, ніж на інших лісах. При цьому в монтажі ніяких труднощів конструкція не викликає.
  • Рамні. Мають з'єднання, які називають «прапорця замку». Між ними закріплюються поперечні і вертикальні рами. Через те, що така проста конструкція не витримує значних навантажень, і найчастіше використовуються для фасадних робіт на невисоких будівлях.
  • Хомутові. Конструкція, з'єднання якої робляться у вигляді хомутів. Вони можуть бути поворотними і неповоротними. Такий вид лісів робиться з міцної сталі і може витримати значну вагу, тому вони використовуються для робіт на значній висоті. Кожен рівень такої конструкції кріпиться до стіни. Єдиний недолік цього виду - ціна.

Таким чином, вибір конструкції будівельних лісів повинен здійснюватися, виходячи з вимог до міцності, видів робіт і ціни.

Як і де краще купити будівельні риштування

В сучасних умовах домовитися про постачання даних конструкцій можна по інтернету. Це не тільки зручно, але й набагато швидше.

Інше питання полягає в правильному виборі постачальника будівельних лісів. Оскільки на конструкціях працюватимуть люди, на перше місце виходить питання міцності. Необхідно переконатися, що риштування зроблені за всіма стандартами якості. Для цього краще вийти на зв'язок з представниками продавця і дізнатися про особливості виробництва. Як правило, магазини, які мають підтверджені сертифікати якості, намагаються їх показати прямо на сайті.

Далі важливо вибрати постачальника, який готовий надати товар за доступними цінами. Також важлива швидкість доставки або зручність самовивозу продукції.

Одним з магазинів, де можна знайти клиновий, хомутові та рамні риштування, є Biglesa. Вся продукція реалізується прямо з заводу-виробника і має необхідні сертифікати. Оформити замовлення можна прямо на сайті всього за 5 хвилин.