Вчимося, граючи

Більшість психологів переконане, що всі ігри з іграшками для дітей корисні. Звичайно, якщо дотримуватися рекомендацій від виробників щодо віку, що вказується на упаковці. Багато батьків переконані, що м'які іграшки не приносять користі і лише збирають пил. Однак, за твердженням фахівців, граючи з ними, дитина розвиває цілий ряд корисних навичок:

  • Самовираження – під час, коли ділиться з улюбленим ведмедиком своїми думками й секретами.

  • Турбота – про плюшевих іграшок малюки завжди дбають, як про діток або живих звірят – їх вкладають спати, садять за стіл, читають їм книжку.

  • Подолання страхів за рахунок того, що поруч завжди є м'який друг – малюки не відчувають себе самотніми, а також почувають себе під захистом, якщо поруч ведмедик або тигр великого розміру. А якщо іграшка маленька, навпаки, відчувають захисниками себе.

Звичайно, м'які іграшки – це лише один з різновидів розвивально-розважальних товарів для дітей, у фантастичному магазині іграшок є ще сила-силенна всілякої продукції для хлопчиків і дівчаток різного віку. До того ж, що особливо важливо для батьків, всі товари якісні й безпечні, бо виготовлені провідними світовими брендами, що гарантують це.

Дитячий вибір

Дорослі часто дивуються, коли бачать, що їх малеча захоплена мультсеріалом з вельми дивною анімацією, не дуже вродливими, на погляд дорослих, персонажами. Але ж для дітей значно важливіше геть інше – а саме, захоплюючий сюжет, що динамічно розвивається. Тому в іграшках їх цікавить те ж саме – деякі хлопчики віддадуть перевагу складному в збірці конструктору лего, ніж машинці на радіо керуванні. Інші, які люблять швидкість і азарт, віддадуть перевагу швидкісному авто, здатному виробляти неймовірні віражі.

Дуже велика кількість різноманітних іграшок, що захоплюють дітей, представлені на сайті компанії Toyexpress великим асортиментом різних моделей і різновидів. У наш час вельми розвинутих технологій, що постійно рухаються вперед, займаючи розум дітей, батьки радіють будь-якому захопленню своїх малюків, аби відвернути їх від нескінченного перегляду відео та комп'ютерних ігор. Проте, якщо ваш син або донька є шанувальником певного мультсеріалу, можна просто придбати для них м'яку або пластикову іграшку, виготовлену за образом і подобою улюбленого персонажа, це, напевно, приведе дитину в захват, захоплюючи в світ гри з відчутним іграшковим другом.