Весна – це є час, коли часто проблемою стає вибір сукні для офіційних прийомів. Це є час, коли вас можуть запросити на хрестини, весілля або офіційні обіди. У таких ситуаціях ідеальним рішенням є саме елегантні сукні, які допоможуть вам виглядати жіночно і одночасно класично стильно. Досить з'єднати їх з цікавими аксесуарами, щоб виглядати відповідно до випадку і зберегти свою індивідуальність. Інтернет магазин жіночого одягу по посиланню https ://ua.gepur.com.

Пастельні тони

Нарядні сукні часто шиються в універсальних кольорах, таких як чорний, темно-гранатовий і темно-сірий. Але не усі заходи проходять пізно увечері. У таких випадках хорошою альтернативою є пастельні відтінки. Якщо наряд має класичний крій, можна експериментувати з його колірною гаммою, і при цьому як і раніше виглядати елегантно. Просто зробіть ставку на прості моделі: футляр або сукні-трапеції, які відмінно виглядають на більшості силуетів, підкреслюючи їх найсильніші сторони.


Ставка на колір

Сукні пастельних тонів, особливо тілесного кольору, будуть відмінним варіантом на великі виходи. Відмінним варіантом є також сукні у відтінках нюд - це класичне рішення, яке підходить для виходів впродовж дня. Такий образ виглядає легко і вписується у весняні тренди. Сміливі пані можуть вибрати моделі у блідо-рожевому кольорі.


Мережива

Цікавою весняною альтернативою є мереживні сукні. На вибір у вас є як моделі, зроблені повністю з мережива, так і сукні з аплікаціями або вставками, виконаними таким чином. У обох варіантах вони виглядають елегантно і підходять для багатьох офіційних випадків. Мереживні сукні краще всього виглядають в моделях в простому, класичному крої, в яких декоративний матеріал грає головну роль. Варто вибирати світлі однотонні колірні рішення. Завдяки цьому сукня виглядатиме стильно та елегантно.

Моделі з великою кількістю вирізів або в інтенсивних відтінках, таких як червоний або фуксія, не будуть відповідним рішенням на офіційні виходи.

Прості класичні форми

Вибираючи шикарну сукню на весну, варто звертати увагу не лише на її колір або матеріал, з якого вона була виготовлена, але і на фасон. Завдяки цьому ви будете упевнені в тому, що образ відповідатиме випадку. Універсальними вважаються сукні-футляри завдовжки по коліна, які добре виглядають на більшості фігур. Однаково добре виглядають трапецієвидні сукні зі злегка розширеною нижньою частиною.