Тест ДНК на батьківство - генетичний аналіз, який точно відповідає на питання: чи є можливий батько біологічним батьком дитини.

Причини для замовлення тесту на батьківство можуть бути різними, від сумнівів до певних юридичних дій:

  • чоловік підозрює, що мати дитини йому зраджувала
  • родичі і друзі кажуть, що дитина не схожа на батька
  • розлучення і бажання остаточно з'ясувати правду про біологічного батька дитини, перед рішенням про оплату аліментів
  • народження хворої дитини, адже складно повірити, що у здорових батьків могла народитися хвора дитина
  • встановлення отцовста через суд

Провести тест ДНК на батьківство в Рівному може кожен, це доступно за вартістю і легко зробити. Досить здати мазки з рота на ватяних паличках, у батька і дитини. Матеріал - мазки на ватяних паличках, від батька і дитини. Якщо немає можливості взяти матеріал явно, можна надати нестандартні зразки - плями крові, зрізи нігтів, палички з вушної сірої або інші.

В Рівному можна відвідати медико-генетичний центр "МАМА ПАПА", тел. (067) 578-05-00, (063) 578-05-00, (066) 578-05-00, сайт, він спеціалізується на генетичних дослідженнях. Медичний персонал візьме біоматеріал, результат буде готовий протягом 10 днів.

В центрі можна провести і інші аналізи ДНК - дізнатися про своє етнічне складі, визначити стать дитини по ДНК, схильність до спадкових захворювань.

Щоб обрати лабораторію, потрібно переконатися, що у неї є ліцензія МОЗ України, і що вона спеціалізується на генетичних дослідженнях. Адже тести ДНК досить дорогі, необхідно правильно визначити склад учасників, при необхідності зробити ідентифікацію осіб, щоб згодом можна було використовувати документ для суду або інших юридичних дій.

Результат аналізу ДНК давет ймовірність батьківства не менше 99,9% - батьківство підтверджується, або 0% - батьківство повністю виключено.

Правда завжди одна. Бажаємо вам її знати!

За матеріалами dnk-center.uadnk-center.rudnk-center.kzdnk-center.am.