При відсутності централізованого водопостачання або при дуже низькій якості води в магістралі, власники приватних будинків та дач намагаються створити автономну систему водопостачання. Для цього найчастіше використовується буріння свердловин на воду.

Не треба намагатися виконати бурові роботи самотужки. Процес буріння свердловин Рівне потребує професійного підходу та досвіду у виконанні робіт, особливо це стосується важкодоступних місць. Компанія, якій доручено створення артезіанської (вапняної) свердловини повинна мати спеціальну техніку, адже для досягнення насичених водою пластів вапняку доводиться заглиблюватися на значну глибину. Процес виконання технологічного процесу буріння потребує акуратності й точності, що можуть забезпечити лише професіонали. Водоносна порода забезпечує природну фільтрацію рідини, тому не відбувається замулювання свердловини. Професійно виконані бурові роботи та грамотне облаштування свердловини забезпечують тривалий термін її експлуатації (не менше 40 років).     

Аналогічні вимоги пред'являються до буріння свердловин Шепетівка. Коли бурові інструменти досягають артезіанського рівня, виконується осадка труб та прокачування свердловини. Процес прокачування може тривати декілька днів. Прокачування здійснюють до появи чистої прозорої води. Завершується процес створення свердловини зміцненням стінок, та встановленням необхідного обладнання. Потужність насосного обладнання для підйому рідини на поверхню спеціалісти визначають за показниками статичного та динамічного рівня води у свердловині.

Професійно створена система водозабору забезпечує безперебійне постачання якісної води для потреб сімї без жодних обмежень на десятки років.