Наш інтернет магазин «Duna» надає послуги продажу панчішно-шкарпеткових виробів. Ми маємо великий досвід в даній сфері, що допомагає виконувати всі забаганки клієнтів. «Duna» являється однією з найбільших мереж фірмових магазинів України. Якість кожного товару підтверджена багатолітнім досвідом та міжнародними сертифікатами. Якщо ви вже зацікавились продукцією, радимо завітати на офіційний сайт магазину, який знаходиться за посиланням: https://duna-shop.com.

Чому саме ми?

Найбільший асортимент в інтернеті. Ми являємось безпосередніми виробниками продукції, що гарантує високу якісь та демократичну цінову політику. Наші співробітники роблять все можливе, щоб ви залишались приємно вражені співпрацею з нами. Доставка в будь-який регіон країни. Купувати в інтернеті – вигідно та швидко. Забудьте про довгі походи по магазинах – купуйте в один клік. Для постійних та оптових покупців працює система знижок та акцій. Сотні щасливих клієнтів, станьте і ви одним з них.

Асортимент магазину «Duna» включає:

•        Шкарпетки зі стандартною довжиною, доступні у всіх можливих розмірах.

•        Тонкі літні варіації. Сезонні та махрові.

•        Носки в сіточку.

•        Монотонні, з малюнком, вишивкою та багато чого іншого.

При виробництві ми використовуємо натуральні або синтетичні речовини. На підошву можуть бути нанесені спеціальні силіконові пухирці, які допомагають кращому зчепленню з підлогою. Самі передові технології, які допомагають виготовляти продукцію європейського рівня.

Ми організовуємо доставку в будь-яку точку України, а при замовленні від 400 гривень послуга повністю безкоштовна. Підпишіться на нашу розсилку новин та будьте завжди в курсі новинок в асортименті. Досить зволікати, мерщій завітайте до нашого інтернет сайту та станьте одним зі щасливих клієнтів.