Гідроциліндр є нескладним пристроєм, але це тільки на перший погляд. Він являє собою цей двигун колбу, всередині якої знаходиться поршень. Рідина знаходиться всередині призводить поршень в рух.

Різновиди гідроциліндрів

  • Односторонні - рідина рухає поршень тільки в одну сторону. Повернення відбувається за допомогою пружини.

  • Двосторонні гідроциліндри, де поршень приводиться в рух рідиною в обидві сторони.

  • Телескопічні. Такі гідроциліндри розкладаються подібно до телескопа і складаються з секцій.

Гідроциліндри можуть працювати як від електроживлення, так і вручну. Автоматизовані механізми застосовують на підприємствах, де апарати мають великий підйомної силою. На невеликих пресах, автомобільних домкратах працюють ручні варіанти таких двигунів, так як автоматизація буде занадто дорогою і не розумною з точки зору бізнесу.

Механізми, на яких застосовуються такі двигуни

Гідроциліндри можна зустріти на різних машинах:

  1. Гідравлічний прес. Такий пристрій використовується всюди, де необхідно докласти велике зусилля.

  2. Вантажні автомобілі. Гідроскопічний прес можна зустріти на будь-якому самоскиді.

  3. Підйомні пристрої. Ручні або автоматичні підйомники містять в своїй основі гідроциліндр.

Безліч інших пристроїв також працюють за допомогою гідроциліндра.

Ремонт у професіоналів

Професійний ремонт ГЦ можна виконати в нашій компанії. Від кваліфікації фахівця з ремонту залежить, наскільки довго прослужить вам техніка, тому економити на ремонті не доцільно. Гідроциліндр працює на серйозних пристроях. Їх збій може призвести до проблем, зупинці виробництва, неможливості вивантаження сировини, матеріалів і т.п. Тому роботу по ремонту таких рідинних пристроїв слід довіряти досвідченим компаніям.

Майстри, які працюють у нас, мають відповідну кваліфікацію і досвід. Вони готові застосувати його для усунення будь-яких неполадок гідроциліндрів. Звертаючись в нашу компанію ви переконаєтеся, що навіть після ремонту гідроциліндри можуть служити вірою і правдою довгі роки.