Надійність і довговічність високовольтних ліній електропередач залежить від застосовуваної арматури. Подібне обладнання має витримувати значні навантаження, бути стійким до корозії, механічних навантажень та інших факторів. З цих причин арматура для ЛЕП вибирається з особливою ретельністю, віддається перевага дійсно якісної продукції, перевіреної роками.

Основні різновиди арматури

Вся доступна арматури підрозділяється на наступні категорії:

  • захисна,
  • контактна,
  • сполучна,
  • спіральна,
  • натяжна,
  • сцепная,
  • підтримуюча.

Всі ці елементи обов'язково використовуються на всіх електролініях. З їх допомогою забезпечують надміцний систему підвісних проводів, під'єднують необхідне електричне обладнання. Довговічність всієї системи гарантують різні захисні елементи. Вони гарантують стійкість до сильних поривів вітру, вібрації.

До всієї арматури пред'являються досить серйозні вимоги. Високовольтні лінії відрізняються досить складною конструкцією, тому всі застосовувані елементи повинні виділятися бездоганною якістю і довговічністю.

Де вигідно придбати арматуру для ЛЕП

Компанія «АЛИТ» є найбільшим виробником арматури та іншого обладнання для організації високовольтних ліній електропередач. Асортимент продукції надзвичайно широкий, доступні рішення для реалізації найскладніших проектів. Якість виробів, що випускаються надзвичайно висока. Причому виробництво жорстко контролюється, проводяться додаткові випробування. Також необхідно відзначити, що асортимент постійно розширюється новими рішеннями. Певна продукція допрацьовується і покращується, тим самим, підвищуються її експлуатаційні параметри. Представлені ціни цілком обґрунтовані і відповідають високій якості.

Вся арматура від компанії «АЛИТ» дозволяє організовувати будь-які за складністю конструкції. Різноманітні лінійні вироби дозволяють встановити дроти, якісно їх натягнути і з'єднати.

Підприємство підтримує індустріальні стандарти якості, надає професійне консультування і технічну підтримку 24/7.

Ще одна важлива перевага представленої компанії - це наявність кваліфікованих фахівців. Вони допоможуть визначитися з необхідним обладнанням, запропонують найбільш оптимальне рішення. Природно можуть провести всі необхідні монтажні роботи. Для цього є все необхідне обладнання, а також команди досвідчених майстрів, здатних втілити будь-який проект.