Обробка кузова автомобіля воском після його очищення або фарбування - важливий етап. Якісний рідкий віск для авто створений для захисту кузова машини, він же дозволяє надавати транспортному засобу ефектний благородний вид - приємний блиск. На вибір автомобілістам представлена ​​велика кількість видів автохімії, вибирати для свого залізного «улюбленця» слід краще.

Ефект від використання автовоску

Кілька видів воску представлено на авторинку. Всі вони досить хороші, вибирати же відповідний слід з урахуванням особливостей складу. Занадто дешеві варіанти купувати не варто. Якісна продукція досить легко наноситься і тривалий час тримається, вона дозволяє:

  • Захищати лакофарбове покриття від передчасного зносу, появи мікротріщинок.
  • вказівки щодо захисту від зовнішнього впливу.
  • Запобігти появі корозійних осередків.
  • Сформувати міцну і непорушну мікроплівку.

Щоб машина не тільки блищала, але і була надійно захищена, важливо вибирати високоякісну продукцію. Вона продовжує термін експлуатації ЛФМ, робить його максимально міцним і довговічним. Повторювати процедуру нанесення воску на поверхню авто можна часто - все залежить від бажання і можливостей власника.

Особливості рідкого воску

Рідкий віск - це автохімія, яка захищає поверхні від хімічних, механічних впливів, а також від водяних розлучень. Використання такого складу дозволяє заглядати в автомийку вкрай рідко, у виняткових випадках. Це пояснюється просто - віск відштовхує не тільки воду. Вибирати для обробки автовоску пропонується в таких категоріях:

  • Холодний - може бути представлений у вигляді мастики, причому досить густий. У складі є катіонні домішки, засіб можна наносити руками. Отриманий після використання засобу шар щільний, міцний, здатний виносити сильні пошкодження.
  • Гарячий - нагадує консистенцію жиру, він тягучий і текучий. Для нанесення використовується гаряча вода (90 градусів). Готове покриття відмінно протистоїть зовнішнім чинникам, зносу.
  • У вигляді спрея - легко наноситься, але його не можна назвати багатофункціональним, хоча красивий і рівний блиск він цілком здатний забезпечити.
  • Пінний - потрібне спеціальне обладнання для нанесення, але зате результат відмінний - шар міцний і надійний.

Є у продажу і синтетичний варіант, його аналог часто включений до складу автошампунів для додання блиску кузову.

Засоби «VENOR®» відрізняються безпекою застосування і нешкідливим впливом на навколишнє середовище.