Виробнича фірма Noxton – абсолютний лідер в області виробництва самосвітних матеріалів і люмінофорів.

Наші технологічні новинки здатні автономно світитися в темряві. За світловий день самосвітна фарба накопичує енергію від сонячного світла, звичайної лампи, а з настанням темряви світиться до 8-12 годин.

Зарядка таких фарб відбувається дуже швидко. Наприклад, накопичення енергії від сонця триває не більше 15 секунд. Детальний опис світної в темряві фарби: http://noxton.net/glow-paint.html

ЛФМ Noxton Tech можна розділити на кілька основних напрямків, виходячи з характеристик:

 • самосвітна в темряві фарба Нокстон
 • світний порошок ТАТ 33
 • фотолюмінесцентна емаль Noxton
 • флуоресцентна фарба від фірми Нокстон
 • светловідбиваюча фарба Noxton.

Світна акрилова фарба Нокстон:

Світна фарба від Noxton Tech - це інноваційна розробка в сфері лакофарбових матеріалів. Фарба, яка світиться сама по собі в темряві, саме так можна назвати світну фарбу на основі люмінесцентного пігменту ТАТ 33.

Інноваційна люмінесцентна фарба Нокстон, яка не має аналогів на вітчизняному ринку, зайняла тверді позиції в оформленні приміщень і зовнішньому декорі, в аерографії і стильних розмальовках авто-, мото техніки, декорі ландшафтів і квітковому бізнесі, в боді-арті і шовкографії, а також в багатьох інших напрямках.

Особливо широке застосування люмінесцентна фарба знайшла в системі пожежної безпеки: світні плани евакуації, розмітка території світними елементами, знаки пожежної безпеки по ДСТУ, стрічки, що світяться в темряві, тощо.

Як використовувати люмінесцентні фарби Нокстон для створення світної облицювальної плитки: http://noxton.net/glow-facing-tile.html

Цікаво те, що умови використання звичайної фарби і світної залишаються незмінними. Все той же пензель, пульверизатор або валик. Світна фарба Нокстон не вимагає якихось спеціальних умінь для нанесення.

Перемішайте суміш до однорідного стану, нанесіть на поверхню і дайте підсохнути, ефект накопичення і самосвітіння працює моментально.

Світний в темряві порошок в Рівному:

Основний компонент у фарбах - люмінофор ТАТ 33. Це абсолютно безпечний світний порошок, який змушує світитися наші емалі. Мікрочастинки розподілені по усій суміші і є невід'ємною частиною даного виду ЛФМ. Люмінесцентний пігмент ТАТ 33 продається також окремо і є самостійним продуктом. Він може використовуватися, наприклад, для отримання низької ціни на світний гель для укладання волосся: http://noxton.net/glow-hair-gel.html

Фотолюмінесцентна фарба Нокстон не вимагає спеціальної підзарядки, навколишній світ зробить це сам. Дуже ефектно виглядають забарвлені світні диски, тротуарна плитка, зовнішня реклама з елементами світіння.

Альтернатива для світловідбиваючої фарби в балончиках:

На відміну від технології самосвітіння, рефлективна фарба Noxton світиться при потраплянні на неї будь-якого джерела світла. Так звана відбиваюча емаль збільшує безпеку руху на дорогах в темряві. Позначки світловідбиваючою фарбою помітні з відстані 200 метрів. Покажчики, небезпечні дорожні ділянки, в'їзди і виїзди з промислових зон позначають світловідбиваючої фарбою, яка моментально світиться при направленні на неї світла фар автомобіля.

Флуоресцентна світна і термохромна фарба в м Рівне:

Для любителів запальних fashion-шоу і неонового підсвічування була розроблена флуоресцентна фарба Noxton, що проявляє свої властивості під впливом ультрафіолетових променів. Особливістю неонової фарби або лаку є більш широкий набір кольорів, здатних змінюватися при дії ультрафіолетового випромінювання від будь-якого джерела. Найбільш часто флуоресцентну фарбу Noxton застосовують при оформленні нічних клубів або танцмайданчиків на відкритому повітрі, дизайні приміщень, автомобільному тюнінгу.

19 видів світних фарб Noxton, 18 видів флуоресцентних емалей, 4 види рефлективних світловідбиваючих фарб Light reflective роблять нашу фірму беззаперечним лідером на території України в сфері виробництва спецфарб.

Підключайтеся до нашої програми по співпраці, відкривайте філії на найвигідніших умовах в Рівному або Рівненській області (поспішайте - в кожному регіоні може бути тільки один партнер), отримуйте партнерську знижку 25-35% на всю продукцію компанії Noxton Tech.

Переваги співпраці з Нокстон в м Рівне:

 • Можливість відкриття ексклюзивного представництва в регіоні по світній в темряві фарбі або фотолюмінофору ТАТ 33;
 • Гнучка партнерська програма, фірма працює більше 10 років;
 • Партнерські ціни на весь модельний ряд фарб і пігментів;
 • Широка область застосування світних, флуоресцентних і відбиваючих фарб;
 • Варіанти безкоштовної доставки для партнерів;
 • Перенаправлення клієнтів з регіону на партнера (ми не обробляємо запити від клієнтів з Вашого міста чи області).

Знайти багато нового і цікавого Ви завжди зможете, відвідавши наш офіційний сайт: www.noxton.net

Фірма Нокстон Технолоджіз, офіційний виробник самосвітної продукції, запрошує Вас до взаємовигідної співпраці. Повний спектр консультаційно-інформативної підтримки і високий рівень заробітку гарантований. Чекаємо Вашого дзвінка!