Мікрорайон «Зоряний» в Чернівцях - це сучасні багатоквартирні будинки з обгородженою територією, підземними та гостьовими парковками, а також неймовірними панорамами міста і парку імені Тараса Шевченка. Інженери-будівельники компанії приділили максимальну увагу деталям і розташуванню, що дозволило запустити будівництво в неймовірно комфортному для проживання районі міста. Кожна новобудова відповідає усім сучасним нормам будівництва та безпеки, а після отримання житла від забудовників вкладення на підготовку квартири до оздоблення практично не потрібні.

Інфраструктура і переваги

Зручна і розвинена інфраструктура, що відповідає всім вимогам сучасного городянина - одне з маси переваг, яке отримує кожен покупець квартири в мікрорайоні «Зоряний». Можна виділити кілька важливих моментів, які виділяють даний район серед інших:

  • Не більше 7 хвилин пішої ходи буде потрібно, щоб дійти до стадіону «Буковина». Центр міста розташований в 15 хвилинах пішки. При цьому, будинки розташовані в чистій, тихій та екологічній зоні міста.

  • До Центрального парку культури і відпочинку в місті Чернівці можна дійти всього за 10 хвилин, а до найближчої зупинки громадського транспорту не більше п'яти хвилин неспішної прогулянки.

  • У безпосередній близькості розташований торговий центр, є спортивні клуби, а також кафе і різні ресторани, що дозволяє планувати свое дозвілля, не думаючи про те, як потім добиратися додому.

Всі квартири в мікрорайоні «Зоряний» виконані за спеціальним проектом з великою площею скління, завдяки чому кімнати мають максимальне освітлення природним світлом. Крім того, всі будинки виконані в європейському стилі з підключенням виключно до електромережі, без вибухонебезпечних газових магістралей. А це є дуже важливим агрументом для придбання квартири в такому будинку, тому що, інколи халатне ставлення до газових приладів може призвести до нещасного випадку.

Кожен зданий в експлуатацію будинок максимально підготовлений до внутрішніх опоряджувальних робіт, і втілення будь-яких дизайнерських концепцій. Так, від будівельників ви отримуєте квартиру з ідеально рівними стінами, які відразу можна декорувати під розроблений проект інтер'єру. Всі електричні комунікації розраховані на високе навантаження з додатковим запасом міцності, що виключає всілякі поломки з відключенням електрики через перевантаженість мережі.