Якщо ви завзятий романтик, то найоригінальнішою ідеєю, щоб здивувати свою другу половинку стане політ на повітряній кулі http://leofly.com.ua/. Це прекрасний привід, щоб зізнатися в своїх почуттях або ж зробити пропозицію руки і серця.

Політ на повітряній кулі Львів ціна http://leofly.com.ua/price/fly  якого буде по кишені кожному – 2 людини + пілот – 7 000 грн. Найкомфортніші умови для польоту і прийнятні ціни в компанії «ЛеоФлай». А найголовніше, що вам не потрібно буде ні про що турбуватися, просто зателефонуйте в обрану компанію, назвіть дату і приїдьте на місце старту аеростата – всі інші клопоти візьмуть на себе організатори.

Отже, в першу чергу після замовлення польоту на повітряній кулі команда «ЛеоФлай» зустріне вас відповідно до обраного маршруту і відвезе на автомобілі на майданчик старту теплового аеростата. Тут ви зможете поспостерігати за процесом підготовки аеростата.

По-справжньому вас зачарує видовище величезної повітряної кулі 20 м у висоту, яка придбає таку форму з маленького чохла для оболонки всього за 15-20 хвилин. Висота аеростата порівнянна з висотою п'ятиповерхового будинку!

Весь процес триває близько 3-4 годин. Сама прогулянка по повітрю триває приблизно 1 годину. Ви зможете самі побудувати шлях маршруту, або ж довірити цю справу команді професіоналів. Вони виберуть майданчик для старту таким чином, щоб була можливість помилуватися самими мальовничими місцями і основними пам'ятками обраного для польоту напрямку.

Після приземлення ви разом з командою відсвяткуєте свій політ. Ви пройдете посвячення в повітроплавці, вам вручать пам'ятні грамоти про політ і пригостять шампанським. Для романтичного вечора вам можуть організувати фуршет під відкритим небом, де вас буде обслуговувати офіціант. Після непередаваних емоцій польоту ви зможете зізнатися в своїх почуттях в казковій атмосфері, яка запам'ятається вам назавжди!