Погано спиш зміни матрац! Попри неприховану іронію, в афоризмі присутній важливе раціональне зерно. До 90% причин, що викликають безсоння і важке пробудження вранці, пов'язано з низькою якістю ліжка, тобто - постіллю і матрацом під нею. Як показує практика, щоб позбутися алергії, набряклості шиї, болі в суглобах, запаморочення і т. д., багатьом користувачам довелося просто викинути старий матрац.

Великі і маленькі, полуторні і двоспальні, кольорові і однотонні, пружинні і безпружинні дивлячись асортимент що надає магазин матраців «МебельОК» усвідомлюєш, що енциклопедія здорового побуту без такого щедрого достатку матраців була б мізерна. Але не колір і не розмір визначає якість матраца: потрібно дивитися на те, що у нього всередині: наявність і тип пружин, матеріал наповнення, будова локальних зон посиленого фізичного навантаження.

Основа спальних аксесуарів інтернет-магазину «МебельОК» - колекція ортопедичних виробів для всіх вікових груп. Спеціальна інженерія матраца націлена на природність пози хребта в горизонтальному розташуванні людини.

Міцний, пружний матрац рівномірно розподіляє фізичне навантаження по всьому периметру ліжку, в результаті чого голова, шийно-плечова зона, грудна клітка, таз і кінцівки знаходяться на одній «прямий».

ортопедичний матрац

Ортопедичний матрац у тому вигляді, що пропонує нам виробник, - плід складної і багаторічної еволюції. Виріб замислювалося як «основа» для лежачих хворих, прикутих до ліжка роками. Сучасний типаж «ортопеда» сформувався до кінця 80-х. Вдосконалення матеріалів, модернізація внутрішньої інженерії пружинних блоків не заважають використовувати класичні прийоми «здорового» матрацу з: кокосовою койрою всередині, гіпоалергенною тканиною для зовнішнього шару, двосторонньої облицюванням для сезонної експлуатації: щільної вовняної для зими і легкою для літа.

Ортопедичні матраци посиленої жорсткості вибирають для користувачів з незміцнілою кістково-хрящовою тканиною. Це одночасно і профілактика сколіозу, і основа міцного здорового сну для дітей раннього та шкільного віку.

Людям з надмірною масою тіла та деякими захворюваннями опорно-рухової системи рекомендовані м'які ортопедичні матраци.

Основну категорію продажів складають матраци середньої помірної жорсткості для людей середньої вікової групи.

Перш ніж купити матрац, обов'язково порадьтеся з фахівцем. І не ризикуйте здоров'ям двічі не беріть «ортопеди» з рук! У кращому випадку ви просто втратите гроші. У гіршому піддайте власний організм новим небезпечним випробуванням.