Для керування та здійснення контролю за роботою електроприладів розроблено велику кількість електротехнічних пристроїв, що роблять експлуатацію приладів безпечною та ефективною. Магнітні пускачі та контактори можна купити в магазині електрики ОПІР. Магнітні пускачі призначені для керування живленням електричних двигунів. Вони забезпечують запуск та зупинку двигуна, захищають його від перевантажень. Основою пускача являється контактор, укомплектований тепловим реле, плавкими запобіжниками, автоматом для пуску двигуна. Це силова контактна група, яку називають електромагнітним контактором. Магнітні пускачі пропонуються у відкритому й захищеному виконанні.

Реле напруги та часу забезпечують безпечну роботу електротехніки. Між спрацьовуванням різних апаратів часто виникає необхідність у створенні витримки часу. Витримку забезпечує реле часу. Така потреба виникає, наприклад, при необхідності проведення операцій в чіткій часовій послідовності. Реле напруги захищає прилади від перепадів напруги, що особливо актуально для чутливої техніки: холодильників, пральних машин, насосів автономних систем опалення. Так робота двигуна при напрузі на десять відсотків нижче за номінальну веде до перегріву ізоляції, зменшуючи термін його служби.

Перемикачі електричні, кнопки управління, сигнальна арматура також необхідні для забезпечення стабільної роботи об’єктів енергопостачання. Сигнальна арматура призначена для індикації роботи обладнання та стану електричних ланцюгів. Часто аварійна зупинка обладнання може привести до значних матеріальних втрат, тому сигнальна арматура забезпечує постійний контроль за функціонуванням обладнання.

Інтернет магазин ОПІР пропонує споживачам всі необхідні пристрої для безпечної роботи промислового обладнання й побутових електроприладів.