Правильно організована система вентиляції приміщення є найважливішим чинником, що впливає на здоров'я, самопочуття та працездатність людини. На жаль, нерідко питань ефективного вентиляції приділяється недостатня увага.

Як відомо, свіже повітря дуже необхідний для підтримки здоров'я, оскільки «поганий» повітря в приміщенні негативно впливає на самопочуття і працездатність людини. Так, екологія і шкідливі звички вкрай негативно впливають на людське здоров'я, а з недоліком свіжого повітря пов'язана поява і поширення багатьох захворювань. Тому необхідно подбати про якісною та ефективною системою вентиляції, яка здатна звести до мінімуму ризики виникнення алергічних та астматичних реакцій.

Що таке система вентиляції?

Система вентиляції являє собою регульований повітрообмін, що створює сприятливі кліматичні умови для перебування людини в приміщенні, а також сукупність технічних засобів, що забезпечують такий повітрообмін. Основне завдання вентсистеми – приплив свіжого і чистого повітря, а також утилізація забрудненого потоку повітря.

Вентиляція

Далі розглянемо, які бувають типи.

Типи систем вентиляції.

Вентиляційна система класифікується за такими критеріями:

За способом циркуляції повітряного потоку:

• Природна вентиляція створюється без використання вентиляторів і відбувається з причини природних факторів – різних температур повітря;

• Механічна вентиляція задіює спеціальне обладнання (вентилятори, повітряні, фільтри тощо).

По зоні обслуговування вентсистема буває.

• Місцева – призначена для подачі свіжого потоку повітря в певну зону (місцева припливна вентиляція) або для відведення за межі приміщення забрудненого повітря;

•Загальнообмінна – застосовується для організації вентиляції в усьому приміщенні. Вона може бути припливною, так і витяжною.

За призначенням.

• Припливна вентиляція (забезпечує подачу в приміщення свіжого повітря;

• Припливно-витяжна вентсистема (https://7-vz.com/ua/category/komfovent/) здійснює подачу свіжого повітря, так і видалення відпрацьованого, забрудненого потоку повітря;

• Витяжна призначена для відведення за межі приміщення забрудненого повітря.

По конструктивним особливостям.

• Набірна складається з окремих елементів - вентилятора, шумоглушника, фільтра і т. д.

• Моноблочна складається з єдиного шумоизолированного корпусу, всередині якого розташовані компоненти вентсистеми.

Вентиляція

За способом технічної реалізації.

• Канальна – це система, де для переміщення повітряного потоку в певні зони використовуються повітроводи;

• Безканальна система, в якій не використовуються повітроводи.

Наша компанія пропонує широкий комплекс послуг з проектування, підбору та постачання якісного обладнання, монтажу, паспортизації та сервісного обслуговування інженерних систем будь-якої складності.

Компанія "Вент-заводи", - вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52