Вітчизняний ринок онлайн-продаж швидко набирає обертів. Відповідно, зростає конкуренція серед підприємців. Щоб залишатися «на плаву», потрібно шукати щось нове, щоб можна було б відрізнятися від інших компаній і чим можна б зацікавити покупців. І знайти слід треба швидше інших.

В результаті відбуваються стрімкі зміни в електронній торгівлі. Звичні сайти з продаж і інтернет-магазини відходять на другий план. А на перший? А на перший план виходять електронні торгові майданчики. Тому і початківці, і старожили намагаються не упустити шанс і запустити власні маркетплейси.

А задум щось спів давно

Будучи одним з лідерів по електронним ринку з продаж автомобільних запчастин, компанія https://avtopro.ua вже давно планував відкрити св ій торговий майданчик . Тому компанія вирішила для початку поспостерігати за сервісами західного ринку, який завжди пристосовується швидше під нововведення.

І це сталося: багато відомих платформ стали стрімко набирати обертів. Зрозуміло, що маркетплейсамі цікавляться все частіше власники компаній з продаж товарів. Значить, пора діяти.

Результативна діяльність професіоналів

Почавши працювати над поліпшенням свого майданчика, досвідчена команда Авто.Про в складі грамотних програмістів, кваліфікованого персоналу і компетентних керівників вирішила впровадити ряд процесів: знайшла продавців, завантажила і опрацювала списки товарів, зробила акцент на маркетинг. Адміністратор маркетплейсу створив картки продавців, додав товари, виставив комісію, ввів статистику по продавцям і покупцям, став контролювати статус замовлень, отримувати і відправляти повідомлення і багато іншого.

На сьогоднішній день на маркетплейсі Авто.Про зібрані 2000 продавців і 70 000 відвідувачів, представлені майже 500 мільйонів автомобільних запчастин. Ресурс обробляє до 4000 запитів, вирішує 1800 різних завдань, вміщує колосальний обсяг завантаженої інформації завдяки 25 серверів, 250 Гб бази даних і 1500 Гб сховища.

Перевага платформи полягає в скороченні часу і фінансових витрат на пошук і підбір кращих варіантів, а також на проведення угоди, як для продавців, так і для покупців. Обидві сторони торгового процесу працюють без посередників, спілкуються і укладають угоди самостійно і на свій розсуд. У покупців з'являється можливість більш широкого вибору, у продавців більшого доходу.

Продавцю надана сторінка, на якій він може виставляти і редагувати товари, контролювати комісію, керувати статистикою по покупцям, залишати відгуки про них. Покупцеві надано якісний і доступний в користуванні каталог запчастин, а також функція пошуку за кодом, яка підтримує практично весь список деталей, присутніх на ринку.

Таким чином, торгова площадка Авто.Про довела свою ефективність, функціональність і безпеку. Вона адаптована під ринок СНД, гарантує високу конверсію і забезпечує "розумну" агрегацію товарів.