http://provent.com.ua/wa-data/public/shop/products/14/72/17214/images/35/35.200.jpgВирішивши купити циклон для пилососа необхідно визначити умови роботи апарату, які покладаються завдання, оброблювану площу і інтенсивність роботи. Особливо актуальним дане питання, якщо пилосос циклон потрібен для будівельних робіт.

Які параметри треба визначити перед покупкою?

Якщо промисловий циклон купити потрібен для будівельних робіт, слід враховувати кілька основних характеристик пилососа:

- продуктивність і потужність апарату;

- об'єм бункера для сміття (сучасні моделі оснащуються знімним контейнером на 100 – 300 літрів);

- можливість використання апарату всмоктувати рідини;

- можливість використання в небезпечних середовищах (канцерогени, азбестовий пил).

Вибираючи фільтр циклон для пилососа купити рекомендується апарат, оснащений системою багатоступінчастої очищення, здатної поглинати шкідливу мікроскопічний пил.

Щоб купити пилосос циклон необхідної продуктивності потрібно додати запас потужності (приблизно 30%, відповідно не менше 1800), це викликано особливостями даної технології.

Високі вимоги висуваються до корпусу (бажано металевий, стійкий до зношування), маневреності, компактності пилососа.

Промислові потужні моделі розміщуються на сталевих рамних візках, обладнаних поворотними прогумованими колесами.

Купити циклон будівельний – заощадити час і кошти

Купивши пилосос промислового типу, потрібно одночасно забезпечити чистоту в робочому приміщенні, на будівельному майданчику, і заощадити час і гроші. Крім ефективного збору промислових відходів (металева стружка, пил, тирса), існує можливість повторного використання зібраних будівельних матеріалів (цемент, крейда, сухі пігменти).

Для збору рідин, зволожених відходів рекомендують купити циклон, оснащений знімним контейнером для збору сміття.

Якщо необхідно забезпечити високий рівень очищення повітря, крім фільтрів циклон для пилососа придбати слід додаткові фільтри тонкого очищення (НЕРА). Це особливо важливо, якщо пил шкідлива для здоров'я - щоб вона не видувалася назад потоком повітря

Циклони із зустрічними закрученими потоками застосовується для видалення з простору повітря або газу частинок будівельної та промислової пилу дрібної і середньої дисперсії. В основі роботи циклону застосовується подача запиленій суміші двома потоками, які надходять в циклон в зустрічному напрямку.