Електрошокери в форм-факторі «ліхтарик» є одним з найбільш поширених видів зброї самооборони. Їх конструкція оптимальна, але конструкторам завжди хочеться - в якості маркетингового ходу - здивувати потенційних покупців ще чим-небудь. Творцям BL-288 Police це вдалося, додавши до набору пристроїв ще і лазерну указку. Купить электрошокер цієї модели ви зможете у інтернет магазині shokershop.com.ua

Особливості пристрою

  • Це електрошокер в форм-факторі «ліхтарик», що має підвищену потужність розряду - в ньому 50000 кВ.
  • Крім цього, він відрізняється від інших моделей наявністю лазерної указки, прибудованої до блоку світлотехнічної арматури. Корпус металевий (алюмінієвий сплав).
  • За вагою та габаритами його можна віднести до пристроїв проміжного сегмента - є і важче, і легше, більш довгі або короткі.

Плюси і мінуси

Перед тим, як купить шокер треба врахувати усі його переваги та недоліки. Це потужна зброя самооборони, яке здатне майже гарантовано відбити напад зловмисника або собаки. Корпус металевий, вологонепроникний, тому пристрій складно вивести з ладу, навіть впустивши в калюжу або бруд.

Лазерна указка, їх підносили як щось унікальне, нічого особливого собою не представляє. Важко уявити, чим вона може додатково допомогти в обороні. Для засліплення противника достатньо потужності ліхтаря. А ось її виступаючий корпус може зіграти злий жарт, оскільки їм можна зачепитися за складки одягу і потрапити через це електродами побіжно, не заподіявши серйозного збитку супротивникові. Або взагалі впустити шокер, якщо не надіти на руку кистьовий ремінь. Зате енергію акумулятора вона витрачає непогано.

У BL-288 Police довгі електроди, по половині довжини окружності корончатого виступу. Потрапити ними за призначенням досить просто. Ще одним конструктивним елементом, що збільшує їх вражаючу здатність, є два виступаючих вістря на кожному, якими можна пробити одяг нападника, досягнувши тіла. Конструкція електрошокера дозволяє замінити акумулятор на більш ємний.

Як і у багатьох електрошокерів бренду «Оса», алгоритм управління досить складний, що знижує дієвість застосування. Кнопка загального включення знаходиться на тильній стороні рукояті, а активація електричного розряду проводиться рухом повзунка, протилежним за напрямком включенню ліхтарика і лазерної указки. І цей рух «назад», хоча при несподіваному нападі інстинкт напевно продиктує «вперед».