Важливість і переваги холодильних шаф складно переоцінити. З їх допомогою можна зберігати, охолоджувати й демонструвати харчові продукти (в тому числі швидкопсувні), медикаменти та інші товари, що вимагають певного температурного режиму для підтримки їх якості на різноманітних підприємствах. Холодильні шафи довговічні, місткі та естетично привабливі. Моделі від перевірених і надійних закордонних і вітчизняних виробників готові до безперебійної експлуатації протягом десятиліть, що дозволяє ефективно вести свій бізнес без зайвих непередбачених витрат на покупку нового холодильного обладнання.

Різновиди холодильних шаф

Холодильні шафи - обладнання торгово-промислового призначення. Отже, вони за своїми характеристиками повинні відповідати вимогам експлуатації та потужності. В іншому, їх вибір залежить від цілей використання. Розрізняють моделі наступних видів.

Відмінності за типом охолодження

Шафи можуть бути з динамічним і статичним охолодженням.

  • Динамічне охолодження виконується шляхом примусової циркуляції повітря за допомогою вентилятора. Перевага даного типу охолодження полягає в провітрюванні камери, відсутність застояних запахів, рівномірний розподіл температури. Такі пристрої не вимагають регулярного розморожування. Мінусом моделей стає їх досить висока ціна.
  • Шафи зі статичним охолодженням дешевші. Принцип охолодження полягає в повільному переміщенні повітря внаслідок природної конвекції. Вміст камери охолоджується повільніше. Такі моделі вимагають розморожування раз у півроку-рік.

Відмінності шаф по комплектації

Розділяють закриті моделі і шафи-вітрини.

Закриті шафи являють собою двері, виготовлені зі сталі. По контуру дверей вставляється еластичний ущільнювач з магнітною вставкою. Найчастіше такі моделі відносяться до середньотемпературних.

Шафи вітрини призначені для демонстрації продукції та можуть встановлюватися як в підсобних приміщеннях, так і на торгових площах. Оснащуються скляними дверима. Відносяться до високотемпературних. Найчастіше, в них зберігається м'ясо або молочна продукція. Стають чудовою альтернативою вітрин-прилавків.

Відмінності по температурному режиму

Холодильні шафи можуть бути високо (до +18 за Цельсієм), середньо (до +6) і низькотемпературні (до -5). Вибір залежить від типу продуктів та їх вимогам до зберігання.

Відмінності за габаритами

Холодильне обладнання може бути одно- і двох дверним, що безпосередньо впливає на його габарити. При виборі моделі слід орієнтуватися на місце його установки, а також спосіб його доставки. Якщо приміщення, де буде встановлюватися шафа, розташоване на 2 і вище поверсі, необхідно орієнтуватися на габарити ліфта, дверного отвору та сходової площадки, щоб підйом агрегату був безпроблемним.

Якщо ви вже визначилися з моделлю, можете прямо зараз замовити холодильні шафи у Львові, отримавши кваліфіковану консультацію щодо необхідної моделі.