У наш час важко обійтися без такого пристрою як МФУ. МФУ - це багатофункціональний пристрій, який може вміщати в себе 3 і більше компонентів одночасно: принтер, сканер, копір і навіть факс. Саме вони є невід'ємною частиною в кожному офісі та багатьох будинках. МФУ має перевагу перед окремими агрегатами, тому як дає можливість заощадити місце в будинку і Ваш бюджет. Вибір самого МФУ залежить від сфери його застосування, типу, його можливостей і цінової політики бренду. На сьогоднішній день існують струменеві і лазерні типи МФУ, які завжди є в наявності в інтернет магазині Ельдорадо. Їх відмінність, переваги і недоліки розглянемо далі в цій статті.

завдання МФУ

Такі пристрої, як МФУ дозволяють вирішувати конкретні завдання. Це використання його для друку документів, презентацій, графіків, плакатів, фотодруку, сканувати зображення та документи, а також їх копіювання.

 

 Кольоровий або ч/б друк

Кольоровий друк в основному використовується для друку фотографій, буклетів, листівок, газет, кольорових графіків, презентацій та інше. Пристрої для кольорового друку коштують на порядок дорожче, як і сам вид друку - більш витратний. Тому, зупиняти свій вибір на МФУ з кольоровим друком варто в тих випадках, якщо Вам це дійсно необхідно.

Ч/б друк є більш поширеним і менш витратним. Такий вид друку використовується в офісах, навчальних закладах, домашніх умовах і є основою для будь-якого друкувального пристрою.

 струменевий друк

Цей вид друку безумовно виграє в ціні, на відміну від лазерної. Такі МФУ мають малу швидкість друку, менш ємнісні картриджі, але мають такі переваги, як висока роздільна здатність друку, фотодрук хорошої якості, малогабаритність.

лазерний друк

Такий вид має велику перевагу над струменевим друком. Якість друку, швидкість і ємність картриджів на багато краще і більше, ніж в струменевих апаратах. Заміна тонера здійснюється також швидко і просто, це дає можливість обслуговувати МФУ в домашніх умовах, що дозволить повернути його працездатність в найкоротші терміни.

Недоліком лазерного друку є ціна, такі МФУ обходяться користувачеві дорожче.

вибір виробника

Основними і найбільш поширеними виробниками принтерів є Epson, Canon, Samsung і HP.

Epson - це Японський виробник, який є лідером у виробництві якісних струменевих принтерів, оснащених додатковим обладнанням для безперервної подачі чорнила, що дозволяє зменшувати витрати на витратні матеріали.

Canon - також один з відомих брендів, гідністю якого є універсальність. Пристрої від цього виробника можна вибирати і використовувати конкретно за призначенням, в залежності від потреб користувача.

Перевагами компанії Samsung є невисока ціна і великий ресурс друку. Саме хороший запас чорнила дозволить впоратися з будь-якими масштабними завданнями.

HP (Hewlett Packard) - виробник, який зарекомендував себе на ринку надійністю і простотою. Ця компанія надає безліч техніки на ринку, що дає можливість кожному користувачеві вибирати пристрій для своїх потреб.