Компанія SteelTruck є експертом стосовно високоякісних деталей для вантажівок, особливо сильно ми досягли успіху в товарах, які пов'язані з освітленням. Упродовж багатьох років ми допомагаємо людям, освітлювати темну, нічну дорогу за допомогою різних фар і габаритних ліхтарів. При належному підході, автомобіль може надати прекрасне освітлення. Будь то для поліпшення нічного бачення, поліпшити видимість в непогідну погоду або змінити зовнішній вигляд вашого автомобіля, ми допоможемо впоратися з цими проблемами. З особистого досвіду, ми можемо сказати вам, що поліпшення видимості в нічний час і під час непогідної погоди - це запорука успіху вашої компанії і звичайно ж безпека.
Ви коли-небудь замислювалися, чому ви можете бачити, як чорний собака йде по тротуару в денний час, а ніччю такої можливості немає, коли ви за кермом? Це тому, що більшість автомобільних фар світять жовтуватим кольором, який дуже сильно відрізняється від сонячного світла. У нас в асортименті є освітлення, яке набагато ближче за кольором до природного сонячного світла і здатне збільшить вашу видимість вночі.
Світлодіодне освітлення дійсно стало законодавцем моди в автомобільному освітленні. Ймовірно, новітня тенденція - заміна ламп розжарювання на світлодіодну технологію. Ці вогні не потребують часу, для розігріву, як HID і в звичайному режимі працюють набагато довше. Проглянувши наш каталог, ви можете купити освітлювальні прилади для будь-якої з цих вантажівок Scania, Mercedes, Volvo і Renault, а також для причепів Krone і Schwarzmuller.