Рівне, як і будь-яке велике місто, постійно знаходиться в русі, зростає, змінюється. Як встежити за його метаморфозами та бути в курсі бурхливого розважального життя? Як обрати кафе або бар, клуб чи ресторан для побачення або для святкування? Адже на носі день студента, а далі на нас чекає ціла низка новорічних свят. Спробуємо розібратися.

Врахуйте все

У плануванні урочистостей набагато менше веселощів, ніж здається на перший погляд. Догодити всім гостям, вкластися у бюджет, не забути нічого врахувати, починаючи від транспорту й закінчуючи замовленням святкового салюту.

Влаштувати ідеальне побачення на двох теж вимагає багато зусиль. Годі й казати про велику вечірку. Однак, незалежно від ваших цілей, спочатку, краще за все, потрібно укласти ймовірний приблизний сценарій дійства, а далі вже відштовхуватися від нього.

І тут ми підходимо до конкретики. Де святкувати та як обрати місце? Адже справа не лише в тому, що в Рівному багато різних закладів. Проблема полягає й у безмежній кількості інформації, яка є в інтернет-просторі. Соціальні мережі та реклама, сайти кафе та ресторанів, поради друзів, як все це впорядкувати та зібрати в одне місце?

Безліч рівненських ресторанів та кафе на Tomato.ua

Tomato.ua зробив це спеціально для вас. Це величезний всеукраїнський каталог розважальних закладів України. І, звісно, тут досить ґрунтовно представлене наше місто. Шукаєте в Рівному ресторан із французькою кухнею? Будь ласка. Виставте це у налаштуваннях фільтрів і отримаєте перелік? Або ви плануєте святкування і хочете, щоб там була жива музика? Tomato.ua врахує і таке побажання й покаже вам вже тільки місця з живою музикою та французькою кухнею.

Більярд чи караоке, піцерія чи бар? Все це знайдеться на Tomato.ua. Окрім того, сервіс надає можливість подивитися фотографії кафе та ресторанів, погортати меню, почитати відгуки відвідувачів.

Та більше, якщо ви завантажите додаток Tomato.ua на свій смартфон, то обов’язково побачите заклади, які зараз є поруч. Хочете хильнути після пар та відсвяткувати за пивом день студента? Ось перелік місць біля вашого навчального закладу. Влаштовуєте корпоратив? Можна знайти все, що поруч з офісом. День народження — якщо не вдома, то де? На це питання теж можна знайти відповідь, скориставшись Tomato.ua на телефоні. Користуйтеся Томато — майте смачне свято!