Новобудови в передмісті Києва користуються величезним попитом. Одних приваблює нижча ніж у столиці ціна квадратного метра, інших — екологія і відносна тиша, третіх — вдале розташування і транспортна доступність. Тому все більше будівельних компаній активізуються не у столиці, а в Київській області. Неабияку популярність отримало містечко Ірпінь, розташоване всього за 12 км від мегаполісу. Саме там, в оточенні парків, річки та лісосмуг, молоді сім'ї шукають житло своєї мрії. Коштують квартири від забудовника в Ірпіні недорого, відповідаючи при цьому всім сучасним вимогам щодо комфорту та зручного розташування. Майбутні власники зможуть оцінити розвинену інфраструктуру міста і відмінну екологію. І це все в 15-20 хвилинах від столиці!

Кілька порад з вибору квартири в новобудові

Враховуючи велику кількість пропозицій, людині, що погано орієнтується в місті, важко зрозуміти, які варіанти розглядати. Пропонуємо дотримуватися логічної схеми купівлі новобудови:

1. Підберіть район міста, який підходить Вам для життя (зручно добиратися до роботи, родичів, близьких друзів; де є актуальна соціальна інфраструктура; доступна вартість житла). Найбільшим попитом користуються квартири в нових будинках Ірпеня, Білогородка, Бучі, Вишневому, Вишгороді.

2. Самі чи з сім'єю поїдьте на екскурсію в даний населений пункт. Подивіться, який мікрорайон Вам подобається найбільше, огляньте кілька новобудов, оцініть благоустрій прибудинкової території. На сайті проаналізуйте ціни вибраних об'єктів.

3. Майте на увазі, що ціни на новобудови зазвичай відповідають конкретними характеристиками об'єкта. Зважте, що для вас важливо: планування, кількість балконів, наявність комори, розмір кухні, оздоблення, клас житла — і орієнтуйтеся на ці параметри, переглядаючи пропозиції. Адже найдешевша нерухомість може не підходити бажаному рівню комфорту.

4. Вибравши кілька найбільш підходящих варіантів — зв'яжіться з відділом продажів забудовника (щоб дізнатися, чи є квартири у вільному продажу), домовтесь про перегляд нерухомості. Це самий надійний і недорогий варіант, так як у ріелторів квартира буде коштувати дорожче. Плюс, забудовники зазвичай надають розстрочку, дозволяючи придбати кращий варіант, якщо на нього не вистачає заощаджень.

Переглянути нерухомість Ірпеня можна на сайті команії AiD Group, де квартири, таунхауси, будинки та дуплекси представлені надійним забудовником «AiD Group». Обирайте комфорт, адже Ви цього варті!