Паперові пакети з логотипом

Паперові пакети в їх нинішньому вигляді з'явилися не так давно, замінили собою текстильні сумки і грунтовно увійшли в наш побут. На сьогоднішній день багато ритейлів вже не уявляють, як можна обходитися фірмової упаковки, тому замовляють пакети з логотипом як ще один варіант розміщення своєї реклами з метою підвищення впізнаваності свого бренду. Дорогі, ламіновані паперові пакети з логотипом - відображають імідж і статус організації.

Виробництво поліетиленових мішків обходиться значно дешевше ніж виробництво паперових пакетів однак, не завжди при виборі для себе пакувальних матеріалів це є головним критерієм. Потрібно враховувати, що фірмова упаковка часто використовується як подарункова, а в цьому сенсі паперові пакети з логотипом із дизайнерського паперу якнайкраще підійде. Чим міцніше і вишуканіше зроблені пакети - тим дорожче вони виглядають і тим більше людей побачивши їх, оцінять ваш бренд.

Основні види

Паперові пакети можуть бути різних типів та форматів, але в основному існують наступні види:

  • Ламіновані;
  • З тисненням фольгою;
  • З крафт-паперу;
  • Для пляшок.

Одним з найбільш недорогих видів фірмової упаковки є крафт-пакети з логотипом, зображення на які нанесено цифровим способом. Бажаєте більше креативного рішення? Радимо звернути увагу на продукцію з дизайнерського паперу. Для виготовлення паперових пакетів досить часто застосовуються дизайнерські кольорові папери, а тиснення фольгою логотипу відмінно підходить для цих цілей.

Виготовлення паперових пакетів

Цифрова друкарня VPM-Поліграф має власне обладнання для якісного і швидкого виготовлення паперових пакетів з логотипом. Ми пропонуємо не просто друк на пакетах, але й багато додаткових функцій для створення унікального дизайну. Ви можете обрати матове чи глянцеве ламінування, тиснення металевою фольгою золотого чи срібного кольору, фігурну висічку, різні типи матеріалів та будь-який колір ручок.

Дизайн пакетів

Дизайн паперових пакетів для вашого бізнесу залежить виключно від ваших побажань. Ви можете використовувати корпоративні кольори, ваш логотип, лозунг та контактні дані. В цьому випадку, паперові пакети стануть відмінним носієм рекламної інформації та вашого бренду. Використовуйте їх для пакування продукції, роздачі маркетингових матеріалів на презентації, або просто продавайте в роздріб. В будь-якому випадку, ми зможемо створити унікальний дизайн саме для ваших потреб.

Використовуйте друк на паперових пакетах в рекламних цілях, та поширюйте свій бренд з кожним покупцем.