Автомобілістам в усі часи доводилося стикатися з любителями незаконно нажитися на чужих автомобільних колесах. Ця проблема з плином часу нікуди не зникла, власники авто і сьогодні продовжують з нею боротися. Оскільки такими крадіжками міліція (а сьогодні вже і поліція) завжди займалася неохоче, а страхові агенти крадіжку коліс часто просто страховим випадком відмовляються визнавати, автомобілістам самим довелося шукати вихід з ситуації, що склалася. І таке рішення знайшлося - це секретки на колеса.

Для того щоб захистити автомашину від зазіхань кримінальних елементів, фахівцями компанії McGard вже більше сорока років тому було придумано геніальний за простотою, але дієвий винахід - секретки на колеса. Захист коліс разом з дисками і шинами базується на досить простому принципі - створення умов неможливості їх зняття. Досягається це завдання за допомогою установки на колеса хитрих болтів і гайок. Такий виріб з секретом відкрутити не вийде, навіть маючи під рукою цілий ящик зі штатними інструментами. Тут зловмисникам не допоможуть ніякі газові або ріжкові ключі разом з плоскогубцями, висвердлити секрет також не вдасться. Цю можливість повністю виключили творці винаходу, застосувавши для секреток надміцні матеріали.

Сучасна пропозиція секреток відрізняється різноманітністю вибору, проте секретки на колеса від виробника McGard вигідно відрізняються в цьому ряду. Ці секретки володіють унікальними конструктивними особливостями і малюнком неправильних геометричних обрисів. Причому кількість варіацій ключів практично необмежено, оскільки моделюються вони із застосуванням новітніх комп'ютерних технологій.

Купити секретки на колеса ви можете, зробивши замовлення по тел: 044 587 85 81./ або на сайті www.sekretki.com.ua.