Незважаючи на те, що сьогодні багато чоловіків користуються банківськими картками під час розрахунку в магазинах, на заправках, в ресторанах та інших закладах, необхідність мати готівкові гроші не відпала. Саме тому такий аксесуар, як гаманець, залишається як і раніше актуальним. Крім купюр, в ньому також можна зберігати ті ж картки, купони на знижки, візитки та інші корисні дрібниці. Враховуючи активну експлуатацію даного аксесуара, стає зрозуміло, що він з часом зношується і втрачає свою привабливість і презентабельність. Складно собі уявити більш сумну картину, ніж вигляд старого і добре пошарпаного чоловічого гаманця, визирає з кишені брюк або піджака. Якщо ваше портмоне належить до числа подібних виробів, пора задуматися про гідну заміну. Знаючи, як вибрати чоловічі портмоне, можна придбати дійсно хороший екземпляр, який порадує своїми зовнішніми та функціональними показниками. При цьому ви заощадите кругленьку суму.

Якими критеріями варто керуватися при виборі гаманця чоловікові?

Сьогодні аксесуари для представників сильної статі випускаються в такому ж широкому асортименті, як і для прекрасних дам. Сучасні великі портмоне стають не просто функціональним доповненням, але і частиною образу. Погодьтеся, що пом'яті банкноти, витягнуті з кишені, не найкращим чином позначаються на іміджі людини. Набагато солідніше і привабливіше виглядає елегантне і лаконічне портмоне. Воно може багато розповісти про свого власника, тому важливо вибрати його зі всією ретельністю. Це свого роду візитна картка, яка нарівні з взуттям і годинами демонструє статус і успішність чоловіка. Про те, як правильно вибрати гаманець, знають не всі. А адже критеріїв не так вже й багато, а саме:

Форма. Вона буває різною залежно від розмірів і конструкції самого виробу. Можна вибрати невеликий гаманець, який поміститься в кишені брюк або куртки, а також більш солідне портмоне, виходячи зі своїх смакових переваг.

Колір. В асортименті чоловічих гаманців є моделі традиційного чорного і коричневого відтінку, а також синього, бордового і сірого. Така різноманітність дає можливість вибрати гаманець для чоловіка у відповідності з іншими аксесуарами.

Декоративні елементи. Найчастіше гаманці прикрашені з зовнішньої сторони накладками срібного або золотого кольору з назвою бренду.

Матеріал, який визначає міцність і зносостійкість гаманця. Краще вибрати портмоне, яке виготовляється з натуральної шкіри. Воно витримує інтенсивну експлуатацію, тривалий час зберігає презентабельний зовнішній вигляд.

Функціональність. Замислюючись про те, який вибрати гаманець, варто звернути увагу на його внутрішнє наповнення. Зручність користування гаманцем визначається наявністю в ньому кишень і відділень не тільки для купюр, але і візиток, карток та інших дрібниць.

Фурнітура. Велику роль відіграють також такі дрібні деталі, як замки і застібки. Вони безпосередньо впливають на термін служби гаманця і його знос.

Вражає також і стильове розмаїття чоловічих гаманців. Можна знайти як строгі класичні моделі, які стануть вірними супутниками ділових людей, так і ексклюзивні, які сподобаються представникам сильної статі, які віддають перевагу стиль casual.