Драгобрат відпочинок

Всі ми любимо море, особливо, коли воно таке рідне, так дивно грає темними, потім синіми, а то й смарагдовими хвилями. Однак почувши, випадково, про місцину, що майже 1500 м над рівнем моря, хотілося б побувати там - високо, над морем. І неважливо, потрапимо ми в гори вкриті білосніжним килимом, чи рясним цвітом чарівної червоної рути. Отож опинившись в карпатському краї, прямуємо на Драгобрат, де височінь вражає і вабить до себе з неймовірною силою.

Відпочинок у Драгобраті почнеться звичайно з Ясіні, першої сходинки до нашої мрії, що розкинулась у підніжжя гори Стіг і на шляху до найвищої гори Карпат - Говерли. Це старовинне містечко має свою давню історію, адже в минулому сторіччі воно було столицею Гуцульської Республіки. Саме тут взимку туристи залишають свої машини, щоб на всюдиходах піднятися до гірськолижного комплексу і звідсіля звивистий шлях приведе нас до омріяних вершин.

Вже в самому Драгобраті можна з комфортом поселитися в будь-якому готелі, великому чи малому.

Якщо ж порівнювати із Буковелем, то той є сучасним і добре розвинутим гірськолижним комлексом, вищого класу і відповідними цінами, та види там як і кругом в Карпатах прекрасні. Живописна природа Буковеля, особлива завдяки стрімким річкам, багатьом водоспадам та озерам, подібним до Мертвого моря. А наявність поряд цілющих джерел і використання їх у Spa-салонах, дає можливість оздоровлення, а не тільки активного відпочинку.

Чим ближче житло до підіймачів, тим зручніше кататися і потім легше втомленим, повертатися з гір. Та навіть при такій близькості готелів до трас, ціни на все тут досить демократичні, у порівнянні із Буковелем. Окрім того тут всюди нададуть послуги з прокату спорядження, сушки одягу та навіть купелі в гуцульських чанах, а страви національної кухні вразять навіть самих вимогливих гурманів. При цьому неперевершені краєвиди з будь-якої точки курорту, не гірші знаних європейських.

база відпочинку Драгобрат

Стосовно ж видатних місць біля Драгобрату, варто зазначити, що їх настільки багато, що важко побачити все за один приїзд. В кількох годинах ходу, в урочищі з такою ж назвою, знаходиться 7-ми метровий Драгобратский водоспад, що невисокий, але голосний, а трохи вище є льодовикове озеро Догяска, яке прямокутне та дуже холодне.

Спускаючись до Ясіні, важко пропустити головну її пам`ятку - дерев`яну Струківську церкву, що за легендами зведена засновником Ясіні, Іваном Струком і є в списку світової спадщини ЮНЕСКО. Якщо рухатися в сторону Квасів, то прямо біля траси,можна потрапити до найвищого водоспаду на Закарпатті - Труфанця, що падає із 36-ти метрової висоти, п`ятьма каскадами.

Виявляється, що відпочити поряд цієї краси і інших цікавих місць поруч, тепер можна за півціни. Детальніше про бронювання зі знижкою: саме тим, хто мріє побувати в вищезгаданих казкових місцях Закарпаття, оператор бронювання готелів Hotels24.ua, дає можливість забронювати номер в готелі зі знижкою в 50%. До того ж важливим є те, що така послуга надається безкоштовно. Повну інформацію про такий приємний подарунок можна отримати на сайті tsn.ua.

Отже, ми побували дуже високо, дійсно над нашим рідним морем і наша мандрівка була ще чарівнішою, ніж у мріях.