Захист власного об’єкту нерухомості є пріоритетним напрямком кожного. Особливо це актуально, коли доводиться багато часу не бути вдома. Пустуючий будинок є знахідкою для зловмисників.

Також забезпечення безпеки стосується і для бізнес об’єктів. У цьому випадку доречно встановити надійний контроль не лише за діями зовнішніх зловмисників, але й за внутрішніми — працівниками та відвідувачами об’єкту.

На сьогоднішній день надійно, а головне й ефективно, забезпечити подібний захист можна завдяки сучасним системам відеоспостереження.

Сучасне обладнання забезпечує запис слідкування на сервер, а також дозволяє спостерігати об’єктом у режимі онлайн з любого пристрою, підключенного до мережі Інтернет.

Такі сучасні системи відеоспостереження можна купити у Рівному завдяки інтернет магазину EvoTrade. У магазині представлений великій асортимент сучасних камер відеоспостереження, ip-камер, відеореєстраторів та ip-реєстраторів. Також, в EvoTrade можна придбати системи торгової марки EvoVizion, які сьогодні користується неабияким попитом українців та б’ють рекорди з продажу.

Завдяки EvoTrade також можна придбати у Рівному системи керування контролем доступу (СККД), GSM-сигналізації та сучасні домофони.

Купуйте у EvoTrade системи надійного захисту та забезпечте економний, але надійний захист своєї нерухомості!