Кожен будинок в мріях його власника повинен бути неповторним, і немає різниці, про що саме піде мова: про маленькій квартирці або величезній віллі. Сучасна людина мріє прикрасити свій будинок стильно і затишно, а також мріє захистити його від палючих сонячних променів і цікавих поглядів. А зробити це можна за допомогою жалюзі http://windecor.com.ua/product-category/rulonnyie-shtoryi-den-noch/ . Рулонні штори день ніч, горизонтальні, вертикальні - який вид краще для певного стилю?

Стилі оформлення інтер'єру і жалюзі в них

Існує багато стилів, які часто використовують для оформлення житла, для кожного з них можна підібрати певний вид жалюзі, а ось як правильно це зробити? Розповімо про найпопулярніші стилях:

  • Класика. Найпопулярніші напрямки класичного стилю на сьогоднішній день - декадентський бароко, неокласицизм, ар-деко, стиль епохи Реформації. Зараз важливо не точне відтворення історичних інтер'єрів, а органічне поєднання різних класичних течій. Для цього стилю найкраще підійдуть горизонтальні дерев'яні жалюзі в поєднанні з портьєрами або багатошаровими шторами. Дерево з давніх часів вважається ознакою розкоші, респектабельності будинку. Прозорі, напівпрозорі, а також пастельних відтінків рулонні жалюзі, що використовуються разом з тюлем і практично непомітні за ним, виконають функцію світлофільтрів і не порушать обстановки в кімнаті. Вони дозволять зробити класичний стиль не просто красивим, а ще й зручним для життя.
  • Еклектика. Еклектика - це найсприятливіший для використання жалюзі варіант інтер'єру - це саме еклектика. Досить складно підібрати жалюзі, які будуть відповідати певним правилам будь-якого одного стилю, але як просто зробити це для прикраси кімнати, де панує симбіоз різних стилів! У цьому чудовому хаосі ви завжди знайдете місце для будь-якого з видів жалюзі - алюмінієвих, тканинних, пластикових, дерев'яних; вертикальних, горизонтальних, рулонних; всіх кольорів, текстур і візерунків.
  • Конструктивізм начисто викреслив з ужитку тканинний декор вікон, віддавши перевагу над ними функціональні та «небагатослівні» жалюзі. Саме йому варто сказати спасибі за те, що жалюзі перекочували з офісів в будинку і квартири. Всі види горизонтальних жалюзі, рулонні штори із суворим колірним оформленням, що повторює тони, в яких виконаний інтер'єр, металеві вертикальні жалюзі - це ті види, які будуть до місця в конструктивізм.
  • Хай-тек дуже уважний до властивостей тканини для рулонних штор. Зазвичай для них вибирають тканини, що дають при проходженні через них сонячного світла, м'який інтимний відтінок. Натуральні тканини нейтральній забарвлення в поєднанні з металевими додатковими пристроями фурнітурою, а також тканина з різнокольоровими переливами (шан-жан) - ідеальне рішення для цього стилю.
  • Екзотика в залежності від стилістики оформлення інтер'єру підійдуть різні види жалюзі. Численні аксесуари в африканському стилі підкреслять дерев'яні жалюзі - як горизонтальні, так і вертикальні. Строкаті індонезійські інтер'єри добре відгукнуться на вибір в якості віконного декору яскравих пластикових або алюмінієвих горизонтальних жалюзі. Запеклі індійські мотиви можна чудово доповнити рулонними шторами з відповідним малюнком або візерунком.