Слова «гаманець» і «портмоне» в чоловічому варіанті стали синонімами. Сумки-барсетки, які колись були в моді, сильно здали свої позиції. Їм на зміну прийшли гаманці, яці стали симбіозом предмета для зберігання купюр, дрібниц, пластикових карт і візиток. Все необхідне в одному місці! Це і є нова філософія чоловічого гаманця — максимальну зручність при мінімальній кількості займаного місця. Саме такі гаманці ви можее придбати на viscontibags.com.ua

Вважається, що для чоловіків винайдено виключно портмоне. Дійсно, коли створювалася ця модель, головним її властивістю були розміри. Портмоне виготовлялося чітко за розмірами внутрішньої кишені жилета або піджака. Сьогодні популярність набувають уніфіковані моделі, наприклад, портмоне на блискавці з ручкою на зап'ясті.

Чим чоловічий гаманець відрізняється від жіночого?

Насамперед розмірами. «Класичний крій» вироба диктує його глибину. Якщо у жіночій моделі купюри «потопають», то в чоловічій розташовуються чітко під верхньою межею.

Всі чоловічі гаманці «страждають» від відсутності монетниці. Маленька кишеня всередині не може виконувати ці функції повною мірою, а зовні його не роблять.

На відміну від жіночого чоловіче портмоне не має зовнішньої застібки, тобто гаманець для дам обладнаний клапаном, клямкою, липучкою або кнопкою, а чоловічий закривався (згортається). Великі моделі для сильної статі забезпечені блискавкою.

Омана, що брутальний виріб для чоловіків не має принтів. Крокодиляча шкіра, виступаючі малюнки (голова крокодила, скорпіон, двоголовий орел) — це новий тренд. Але не слід плутати такий принт з тисненням, вони не мають нічого спільного.

Як вибрати чоловічий гаманець

Знаючи, яким має бути гаманець, щоб відповідати характеру власника, чим він відрізняється від моделей для протилежної статі, залишається визначитися з моделлю і звернути увагу деякі аспекти.